Vím že se tu DD nenosí, ale v téhle glose mě přímo mluví z duše.
BTW ceny nereferencí GTX 1070 okolo 14 až 15 tisíc mě tedy dosti nasraly a stejná cena je i v Evropě kolem nás. Lidi co mají doma GTX980 asnemají moc důvodů přecházet a ti co mají TI verzi už vůbec ne....
|
reagovat
|




