Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4141 - 4160 Napsat příspěvek

Hasta

Jako jo no, ale jedinej důvod proč jsou tak "levný a o tolik výkonnější" je proto, aby sis koupil ještě VR.:D Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.
650890
Jako jo no, ale jedinej důvod proč jsou tak "levný a o tolik výkonnější" je proto, aby sis koupil ještě VR.*:D* Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.
Hasta
0 0
reagovat
Na novou generaci se čekalo skoro 5 let, počkejte 2-3 týdny až karty budou skladem, vyjde Radeon 480 a pak se uvidí, nechápu lidi co teď vyšilují a řeší co koupit, když kromě FE stejně nic není skladem defakto v ČR.

Vardant: EVGA je podle mě lepší a ceny bude mít asi taky jedny z nejnižších
650892
Na novou generaci se čekalo skoro 5 let, počkejte 2-3 týdny až karty budou skladem, vyjde Radeon 480 a pak se uvidí, nechápu lidi co teď vyšilují a řeší co koupit, když kromě FE stejně nic není skladem defakto v ČR. Vardant: EVGA je podle mě lepší a ceny bude mít asi taky jedny z [link="http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-1080-sc-gaming-acx-3-0-8gb-gddr5x/192219/produkt"]nejnižších[/link]
0 0
reagovat
Monitor hlavně musí být IPS (NE TN!) a pokud možno 144Hz, jenže to je minimálně tak 15+tis a s Gsync spíš kolem 20+

70 předražená? No nereference ještě nejsou skladem běžně, takže těžko říct, ale stejně je to zvláštní. Nedávno lidi platili 22+ tisíc za 980Ti, teď mají (budou mít) k dispozici 70, která je rychlejší, má 8GB VRAM a o nějakých 8tis levnější .... a stejně mrčí, holt některým se člověk nezavděčí, fakt se proberte, nechápu, co by jste chtěli. Má to vyšší výkon, než TitanX, který před pár měsící stál 30tis... ta karta stojí 14tis, nevím, mně se to z tohoto pohledu nějak moc teda nezdá.

Na druhou stranu já taky nadávám protože jsem si vysnil cenu 12tis ... :D ale uvědomuju si, jaká je to demence nadávat na tu cenu, která je svým způsobem perfektní.
650888
Monitor hlavně musí být IPS (NE TN!) a pokud možno 144Hz, jenže to je minimálně tak 15+tis a s Gsync spíš kolem 20+ 70 předražená? No nereference ještě nejsou skladem běžně, takže těžko říct, ale stejně je to zvláštní. Nedávno lidi platili 22+ tisíc za 980Ti, teď mají (budou mít) k dispozici 70, která je rychlejší, má 8GB VRAM a o nějakých 8tis levnější .... a stejně mrčí, holt některým se člověk nezavděčí, fakt se proberte, nechápu, co by jste chtěli. Má to vyšší výkon, než TitanX, který před pár měsící stál 30tis... ta karta stojí 14tis, nevím, mně se to z tohoto pohledu nějak moc teda nezdá. Na druhou stranu já taky nadávám protože jsem si vysnil cenu 12tis ... *:D* ale uvědomuju si, jaká je to demence nadávat na tu cenu, která je svým způsobem perfektní.
0 0
reagovat
Já bych asi nejraději SeaHawk od MSI. Ale je to dražší.
650887
Já bych asi nejraději SeaHawk od MSI. Ale je to dražší.
0 0
reagovat
Zkus se podívat, jestli nenajdeš někde 1070 od Palitu, ty podle všeho drží nejnižší cenu.
650882
Zkus se podívat, jestli nenajdeš někde 1070 od Palitu, ty podle všeho drží nejnižší cenu.
0 0
reagovat
Dobre pani dakujem. Ste ma vlastne utvrdili v tom co som sam chcel, takze super :+
No a ta 1080...pfff na to uz nemam, to je skratka moc. To radsej preplatim tu1070 teraz aj o 50 euro ako doplacat 300 na 1080.
650881
Dobre pani dakujem. Ste ma vlastne utvrdili v tom co som sam chcel, takze super *:+* No a ta 1080...pfff na to uz nemam, to je skratka moc. To radsej preplatim tu1070 teraz aj o 50 euro ako doplacat 300 na 1080.
0 0
reagovat
Na hraní teď asi tohle link Sám po něm koukám.

GTX 1070 bych kupoval až když klesne cena min. na 450-470€, teď je vážně zbytečně dražší než by měla být.

Gonzi: Sorry, ale jako trochu doplatit? Vždyť je to rozdíl 300€ :D
650879
Na hraní teď asi tohle http://www.alza.sk/27-acer-xb270hudbmiprz-d3784076.htm?o=2 Sám po něm koukám. GTX 1070 bych kupoval až když klesne cena min. na 450-470€, teď je vážně zbytečně dražší než by měla být. [b]Gonzi[/b]: Sorry, ale jako [b]trochu[/b] doplatit? Vždyť je to rozdíl 300€ *:D*
0 0
reagovat

SteKi

Na hry 1440p GSync 27" je imho +- ideální věc. 40" 4K je naprostá bomba... na práci.

PS: 1070? Asi bych si trochu doplatil a koupil 1080... 1070 je teď bruuutálně předražená.
650878
Na hry 1440p GSync 27" je imho +- ideální věc. 40" 4K je naprostá bomba... na práci. PS: 1070? Asi bych si trochu doplatil a koupil 1080... 1070 je teď bruuutálně předražená.
SteKi
0 0
reagovat

monitor

Ak by ste si teraz kupovali herny monitor, isli by ste uz teraz do 4k alebo radsej do nejakeho rozumneho FullHD?
Ja som rozmyslal, ze kupim nieco medzi ako napriklad toto
Alebo, ze by som troska pritlacil a isiel by som rovno do tohoto?
Jednina podmienka v podstate je aby podporoval G-Sync. Ked uz budem kupovat tu 1070-ku by bol asi blbost to tam nemat
650876
Ak by ste si teraz kupovali herny monitor, isli by ste uz teraz do 4k alebo radsej do nejakeho rozumneho FullHD? Ja som rozmyslal, ze kupim nieco medzi ako napriklad [link="https://www.alza.sk/27-dell-s2716dg-d3756255.htm"]toto[/link] Alebo, ze by som troska pritlacil a isiel by som rovno do [link="https://www.alza.sk/28-acer-xb281hkbmiprz-predator-uhd-4k-d3808023.htm?catid=18854906"]tohoto[/link]? Jednina podmienka v podstate je aby podporoval G-Sync. Ked uz budem kupovat tu 1070-ku by bol asi blbost to tam nemat
monitor
0 0
reagovat
Vím že se tu DD nenosí, ale v téhle glose mě přímo mluví z duše.

BTW ceny nereferencí GTX 1070 okolo 14 až 15 tisíc mě tedy dosti nasraly a stejná cena je i v Evropě kolem nás. Lidi co mají doma GTX980 asnemají moc důvodů přecházet a ti co mají TI verzi už vůbec ne....
650812
Vím že se tu DD nenosí, ale v téhle [link="http://www.ddworld.cz/aktuality/software/prumerny-vek-hracu-her-dosahuje-uz-temer-35-let-obsah-her-tomu-ne-vzdy-odpovida.html"]glose[/link] mě přímo mluví z duše. BTW ceny nereferencí GTX 1070 okolo 14 až 15 tisíc mě tedy dosti nasraly a stejná cena je i v Evropě kolem nás. Lidi co mají doma GTX980 asnemají moc důvodů přecházet a ti co mají TI verzi už vůbec ne....
0 0
reagovat
A jak teď koukám na ceny GTX 1080, tak by ke konci měsíce mohla být 1070 i za 12k.
650691
A jak teď koukám na ceny GTX 1080, tak by ke konci měsíce mohla být 1070 i za 12k.
0 0
reagovat
Tak do toho jdu taky, super zpráva.
650683
Tak do toho jdu taky, super zpráva.
0 0
reagovat
Podle mě ji skladem (nereferenci) dřív než za 14 dní neuvidíš.
650681
Podle mě ji skladem (nereferenci) dřív než za 14 dní neuvidíš.
0 0
reagovat
Už ji některé shopy mají v nabídce a nereferenční chladiče budou podle všeho taky dostupné hned toho 10. Jen není jisté, jestli tomu tak bude i u nás.
650679
Už ji některé shopy mají v nabídce a nereferenční chladiče budou podle všeho taky dostupné hned toho 10. Jen není jisté, jestli tomu tak bude i u nás.
0 0
reagovat
To jsou ty pošahané foundcers, klasické nereferenční by měly být 12 - 13k. A v pátek asi těžko pro ni jedeš, to si ještě chvíli počkáš :)
650677
To jsou ty pošahané foundcers, klasické nereferenční by měly být 12 - 13k. A v pátek asi těžko pro ni jedeš, to si ještě chvíli počkáš :)
0 0
reagovat

GTX 1070

Tak nakonec bude cena mezi 13-14k. Což je pro mě zatím jasná koupě. Uvidíme jestli vydržím do nějakých AMD náznaků výkonu, jinak si pro v ní pátek asi jedu :))
650673
Tak nakonec bude cena mezi 13-14k. Což je pro mě zatím jasná koupě. Uvidíme jestli vydržím do nějakých AMD náznaků výkonu, jinak si pro v ní pátek asi jedu *:))*
GTX 1070
0 0
reagovat
No já jsem ochotný dát desítku, ale požaduju za to víc než slušný výkon, který nějaký rok vydrží. Za 70 jsem ochotný dát i takových 12, ale pochybuju, že ti zloději u nás nasadí takovou cenu... a 480 je tak na hraně s výkonem, lepší (dlouhodobě i finančně) je koupit pořádnou dražší/rychlejší kartu, než co rok/dva měnit nějaký mainstream pořád.
650415
No já jsem ochotný dát desítku, ale požaduju za to víc než slušný výkon, který nějaký rok vydrží. Za 70 jsem ochotný dát i takových 12, ale pochybuju, že ti zloději u nás nasadí takovou cenu... a 480 je tak na hraně s výkonem, lepší (dlouhodobě i finančně) je koupit pořádnou dražší/rychlejší kartu, než co rok/dva měnit nějaký mainstream pořád.
0 0
reagovat

Hasta

Jop tvůj post podepíšu, do reálných testů ode mě prachy neuvídí. Na druhou stranu pokud opravdu bude za podobný peníze k mání taková "nová" karta s rozumným poměrem cena/výkon tak jí vezmu. Z pořizovaní grafických karet za 10 tisíc plus jem už vyrostl, raději ty prachy dám jinam, zase tolik na PC nehraju a pokud ano tak jsou to GOG hry.
650405
Jop tvůj post podepíšu, do reálných testů ode mě prachy neuvídí. Na druhou stranu pokud opravdu bude za podobný peníze k mání taková "nová" karta s rozumným poměrem cena/výkon tak jí vezmu. Z pořizovaní grafických karet za 10 tisíc plus jem už vyrostl, raději ty prachy dám jinam, zase tolik na PC nehraju a pokud ano tak jsou to GOG hry.
Hasta
0 0
reagovat
Axis, pominuli, že sem dáš odkaz z toho nejhoršího českého hw webu co existuje, od toho největšího červeného ddementa co existuje, tak viz co píše Vardant a Gonzi.

Zaprve, 230 dolarů se rozhodně nerovná 6-7tis u nás, u nás počítej tak 8 minimálně, ne-li víc. Zadalší, amd má vždycky spoustu keců a realita pak bývá horší a pokud ta karta bude dnešní hry zvládat jen na 60fps (na max) = má mít výkon zhruba jako 390, což je sotva 980 .. tak jaký to má smysl? 70 je rychlejší jak 980Ti ...

Navic me trochu zarazi pameti/propustnost, pro Amd dost nizke cisla, k tomu kdyz si vezmes, ze to bezi jen na 1250Mhz a pritom to ma na 14nm skoro stejne TDP jako 70 na 1800,1900Mhz... neco bude spatne, ale jak rikam, dokud nebudou realne karty k dispozici a prvni testy, nema cenu se moc vzrusovat..
650403
Axis, pominuli, že sem dáš odkaz z toho nejhoršího českého hw webu co existuje, od toho největšího červeného ddementa co existuje, tak viz co píše Vardant a Gonzi. Zaprve, 230 dolarů se rozhodně nerovná 6-7tis u nás, u nás počítej tak 8 minimálně, ne-li víc. Zadalší, amd má vždycky spoustu keců a realita pak bývá horší a pokud ta karta bude dnešní hry zvládat jen na 60fps (na max) = má mít výkon zhruba jako 390, což je sotva 980 .. tak jaký to má smysl? 70 je rychlejší jak 980Ti ... Navic me trochu zarazi pameti/propustnost, pro Amd dost nizke cisla, k tomu kdyz si vezmes, ze to bezi jen na 1250Mhz a pritom to ma na 14nm skoro stejne TDP jako 70 na 1800,1900Mhz... neco bude spatne, ale jak rikam, dokud nebudou realne karty k dispozici a prvni testy, nema cenu se moc vzrusovat..
0 0
reagovat

Gonzi

Tak zase je to karta za dvojnásobnou cenu že. Jinak mě stačí mainstream, tolik na kompu nehraju aby to pro mě mělo smysl.
650397
Tak zase je to karta za dvojnásobnou cenu že. Jinak mě stačí mainstream, tolik na kompu nehraju aby to pro mě mělo smysl.
Gonzi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se