Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.Hasta
Jako jo no, ale jedinej důvod proč jsou tak "levný a o tolik výkonnější" je proto, aby sis koupil ještě VR.
Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.
Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.|
reagovat
|


