Hasta
Jop tvůj post podepíšu, do reálných testů ode mě prachy neuvídí. Na druhou stranu pokud opravdu bude za podobný peníze k mání taková "nová" karta s rozumným poměrem cena/výkon tak jí vezmu. Z pořizovaní grafických karet za 10 tisíc plus jem už vyrostl, raději ty prachy dám jinam, zase tolik na PC nehraju a pokud ano tak jsou to GOG hry.
|
reagovat
|



