Je StarCraft II generický klon jedničky? Pokud z tvého pohledu ano, asi se neshodneme.
Já to chápu spíš jako nevyhnutelnou evoluci, zejména kvůli aktualizaci backendu na dnešní technologie - reconnect, matchmaking, ranking, ...
TonyClifton
|
reagovat
|





). Trolling stranou, v souvislosti s touhle kauzou jsem narazil na to, jak vlastně je ten telefon zašifrovaný a naprosto mě to dostalo.
, natož pak používat odemykání pomocí těch swype gest, nebo reinstalovat systém atd. atp...