...Axis: Jistě, já neříkám, že publikování screenshotů na webu je nezákoné (naopak), jde mi jen o ten princip, že recenzenti ty ochrany prolamují taky
...
...|
reagovat
|
...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
... Tony, s cenou už to není úplně pravda... Jo, zlaté časy kurzu šesnácti kaček za $... Dnes jsou ty ceny víceméně vyrovnané, mnohdy jsou u nás i nižší kvůli dovymetení skladů. Novinky vycházejí stejně (cca 25 $ vs cca 600 Kč), katalogovky taky, některé sběratelské kousky a kolekce vyjdou v US před přepočtem levněji, ale to se ti pak stejně smázne na doplacení DPHáčka... Cokoliv, co vyjde u nás vážně nemá cenu kupovat za hranicemi, samozřejmě s vyjímkou, kdy jsou ty disky u nás zmršené...|
reagovat
|
|
reagovat
|


...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, nebo jsem moc hloupý na to, abych to byl zchopný zprovoznit (titule samotné možná "natáhneš", ale zobrazí se, nic s nimi ale neuděláš - včetně jejich výběru a přehrání)...|
reagovat
|
|
reagovat
|