Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4421 - 4440 Napsat příspěvek
Svaťoš psal jsem že hypotéka je něco jiného, bydlet se musí, to je snad jasné, nauč se číst, pak přijď. Tady už se prostě motá x věcí z různých úhlů, klasika. Přitom stačilo napsat, že Gayfoune je boží nejlepší na světě a byl klid :D
644500
Svaťoš psal jsem že hypotéka je něco jiného, bydlet se musí, to je snad jasné, nauč se číst, pak přijď. Tady už se prostě motá x věcí z různých úhlů, klasika. Přitom stačilo napsat, že Gayfoune je boží nejlepší na světě a byl klid *:D*
0 0
reagovat
A chudak beznej Lojza musi celej zivot bydlet v podnajmu. Oukej.
644499
A chudak beznej Lojza musi celej zivot bydlet v podnajmu. Oukej.
0 0
reagovat
"pokud někoho baví žít na dluh, jeho věc. Holt máme jinou filozofii"

No vidis, konecne si to pochopil. A tak je to tu s drvivou vacsinou tvojich nazorov.
644498
"pokud někoho baví žít na dluh, jeho věc. Holt máme jinou filozofii" No vidis, konecne si to pochopil. A tak je to tu s drvivou vacsinou tvojich nazorov.
0 0
reagovat
Ano, navýšení nebo ne, ale pořád ti vzniká dluh. To už se ale zas bavíme o něčem uplně jiném, pokud někoho baví žít na dluh, jeho věc. Holt máme jinou filozofii, jak jsem psal níž, buď na to mám nebo ne. Radši si chvíli počkám a našetřím s vědomím, že na to mám a můžu si to koupit a ne bezhlavě kupovat něco na co nemám a pak trnout, aby se něco nestalo a mohl jsem splácet. Psal jsem ti do vzkazníku, není třeba to dál svinit tady.
644497
Ano, navýšení nebo ne, ale pořád ti vzniká dluh. To už se ale zas bavíme o něčem uplně jiném, pokud někoho baví žít na dluh, jeho věc. Holt máme jinou filozofii, jak jsem psal níž, buď na to mám nebo ne. Radši si chvíli počkám a našetřím s vědomím, že na to mám a můžu si to koupit a ne bezhlavě kupovat něco na co nemám a pak trnout, aby se něco nestalo a mohl jsem splácet. Psal jsem ti do vzkazníku, není třeba to dál svinit tady.
0 0
reagovat
My tu mame dokonca take vynalezy ako nakup na splatky s nulovym navysenim. Panecku, to uz je len idiocia.
644493
My tu mame dokonca take vynalezy ako nakup na splatky s nulovym navysenim. Panecku, to uz je len idiocia.
0 0
reagovat
Asi ti teraz uplne rozmrdam svetonazor, ale bezny Lojza si kopu veci kupuje na splatky. Stale nechapem, preco by to nemohol urobit aj s telefonom, najma ak ide o typ elektroniky, ktora si priam bezprecedentne drzi cenu. Aj ked teda, ty tu stale pleties "bezneho Lojzu" z hladiska ceny, kym debata bola o beznom Lojzovi z hladiska uzivatelskych potrieb. A vraj kto tu je mimo.

Ta tvoja prekvapena poznamocka o tom, ze kde v tvojich prispevkoch vidim aroganciu mi zlepsila naladu na zvysok dna. Dik a maj sa:+
644491
Asi ti teraz uplne rozmrdam svetonazor, ale bezny Lojza si kopu veci kupuje na splatky. Stale nechapem, preco by to nemohol urobit aj s telefonom, najma ak ide o typ elektroniky, ktora si priam bezprecedentne drzi cenu. Aj ked teda, ty tu stale pleties "bezneho Lojzu" z hladiska ceny, kym debata bola o beznom Lojzovi z hladiska uzivatelskych potrieb. A vraj kto tu je mimo. Ta tvoja prekvapena poznamocka o tom, ze kde v tvojich prispevkoch vidim aroganciu mi zlepsila naladu na zvysok dna. Dik a maj sa*:+*
0 0
reagovat
Nechtěl jsi tím říct, že: mám dobrý stabilní plat = musím si koupit Iphone,že ne :D Ty voe ... evidentně se nechápeme, což mě nepřekvapuje, když v mém příspěvku vidíš aroganci. Buď si ze mě děláš srandu nebo nemáš ponětí o tom jak žijí obyčejní lidé nebo tzv. Lojza o kterém byla řeč. A nebo nechápeš co znamenají uvozovky u slovního spojení "normální lidi" (kteří nedají za tel. 20tis) ....

Tohle jsou debaty o hovnu, už nereaguju :)
644490
Nechtěl jsi tím říct, že: mám dobrý stabilní plat = musím si koupit Iphone,že ne *:D* Ty voe ... evidentně se nechápeme, což mě nepřekvapuje, když v mém příspěvku vidíš aroganci. Buď si ze mě děláš srandu nebo nemáš ponětí o tom jak žijí obyčejní lidé nebo tzv. Lojza o kterém byla řeč. A nebo nechápeš co znamenají uvozovky u slovního spojení "normální lidi" (kteří nedají za tel. 20tis) .... Tohle jsou debaty o hovnu, už nereaguju :)
0 0
reagovat
Tak keď budeš mať jedného dňa stabilný (slušný) príjem, pochopíš;)
644489
Tak keď budeš mať jedného dňa stabilný (slušný) príjem, pochopíš*;)*
0 0
reagovat
Ježišmarja :) Kašlem na to, to je zbytečný a Vincenta, podle kterého je rozumné se zadlužit mi tu prosímtě nezmiňuj.
644488
Ježišmarja :) Kašlem na to, to je zbytečný a Vincenta, podle kterého je rozumné se zadlužit mi tu prosímtě nezmiňuj.
0 0
reagovat

Hasta

Pointa prvych dvoch odstavcov tvojho wall of text bola, ze si skratka vo svojej obmedzenej arogancii mimo. Opat. Ale to sa ti uz len inymi slovami snazil davnejsie vysvetlit aj Vincent. Len bezuspesne. Ty si stale budes mliet tu svoju pjesenku o predrazenosti a idiotoch, co si to kupuju.

A co sa tyka leasingu, kludne ma dovzdelaj, ze co na tom tych niekolko rokov robim tu v Madarsku zle. Rad sa necham poucit odbornikom na vsetko.
644486
Pointa prvych dvoch odstavcov tvojho wall of text bola, ze si skratka vo svojej obmedzenej arogancii mimo. Opat. Ale to sa ti uz len inymi slovami snazil davnejsie vysvetlit aj Vincent. Len bezuspesne. Ty si stale budes mliet tu svoju pjesenku o predrazenosti a idiotoch, co si to kupuju. A co sa tyka leasingu, kludne ma dovzdelaj, ze co na tom tych niekolko rokov robim tu v Madarsku zle. Rad sa necham poucit odbornikom na vsetko.
Hasta
0 0
reagovat

Gorecki

Jsi mimo pointu o které byla řeč. A k leasingu bez komentáře, v Maďarsku asi máte nějaké zázračné podmínky.
644485
Jsi mimo pointu o které byla řeč. A k leasingu bez komentáře, v Maďarsku asi máte nějaké zázračné podmínky.
Gorecki
0 0
reagovat

Clavius

Zjednodusene: Nikto neriesi to, ze si niekto kupi drahsie auto na leasing, po troch rokoch po skonceni leasingu ho preda s drobnou stratou, tu dorovna, pripadne si znizi akontaciu a dalsie tri roky s minimalnou splatkou opat jazdi na novom. Ale ked to niekto odrazu spravi s iPhonom, uz je "nenormalny", nevie co kupuje, je marketingom zblbly vul, sociopat, pako a pod. No nie je to rozkosne?:)
644483
Zjednodusene: Nikto neriesi to, ze si niekto kupi drahsie auto na leasing, po troch rokoch po skonceni leasingu ho preda s drobnou stratou, tu dorovna, pripadne si znizi akontaciu a dalsie tri roky s minimalnou splatkou opat jazdi na novom. Ale ked to niekto odrazu spravi s iPhonom, uz je "nenormalny", nevie co kupuje, je marketingom zblbly vul, sociopat, pako a pod. No nie je to rozkosne?:)
Clavius
0 0
reagovat

Hasta

Ako hovorim, nerozumies tomu.

Clavius
Hovoril som cisto o cene a pre niekoho zbytocnom prehnanom "luxuse", kym rovnaku funkciu mi splni aj o polovicu lacnejsia znacka. S kvalitou to nema predsa nic spolocne, je to o preferenciach a priklade, ze ani ta cena tam nakoniec nemusi hrat taku velku ulohu.
Bola to reakcia na Hastov koment plny predsudkov a arogancie: "Nikdo "normální" nedá za telefon (kterýse ti morálně opotřebí ani nemrkneš) víc jak několik tis kč, natož aby dal třeba 10 a natož aby dal 20, 25... to dá pouze člověk, který na to opravdu má (a takový často ani netuší co kupuje) nebo marketingem zblblý vůl nebo sociopat, který si myslí, že se společensky znemožní (:D) když nebude mít drahý telefon nebo si na to, což je nejhorší, nějaké pako vezme půjčku (rozuměj splátky) z nějakých nepochopitelných důvodů..."
644482
Ako hovorim, nerozumies tomu. [link="http://url_odkazu"]Clavius[/link] Hovoril som cisto o cene a pre niekoho zbytocnom prehnanom "luxuse", kym rovnaku funkciu mi splni aj o polovicu lacnejsia znacka. S kvalitou to nema predsa nic spolocne, je to o preferenciach a priklade, ze ani ta cena tam nakoniec nemusi hrat taku velku ulohu. Bola to reakcia na Hastov koment plny predsudkov a arogancie: "Nikdo "normální" nedá za telefon (kterýse ti morálně opotřebí ani nemrkneš) víc jak několik tis kč, natož aby dal třeba 10 a natož aby dal 20, 25... to dá pouze člověk, který na to opravdu má (a takový často ani netuší co kupuje) nebo marketingem zblblý vůl nebo sociopat, který si myslí, že se společensky znemožní (:D) když nebude mít drahý telefon nebo si na to, což je nejhorší, nějaké pako vezme půjčku (rozuměj splátky) z nějakých nepochopitelných důvodů..."
Hasta
0 0
reagovat
číňani to možná koupili, ale číňani to nevyráběj, takže ...
jsem shodou okolností taky fanoušek volva (mám s80ku s původní D5kou), ale je fakt, že zrovna volvo/škoda vs iphone/android je trochu mimo srovnání :D
a vůbec, jděte tu s těma fanboyovskejma iphone/android diskuzema do háje. přijde mi, že tu každej tejden čtu to samý dokola. přes kopírák

co takhle gant vs adidas :D:D
644481
číňani to možná koupili, ale číňani to nevyráběj, takže ... jsem shodou okolností taky fanoušek volva (mám s80ku s původní D5kou), ale je fakt, že zrovna volvo/škoda vs iphone/android je trochu mimo srovnání :D a vůbec, jděte tu s těma fanboyovskejma iphone/android diskuzema do háje. přijde mi, že tu každej tejden čtu to samý dokola. přes kopírák co takhle gant vs adidas *:D**:D*
0 0
reagovat

Gorecki

Proč do toho zrovna pleteš auta? Každá automobilka má dobré/špatné modely, dobré/špatné agregáty. Stavět Volvo nad Škodovku je naprosto zcestný.
644480
Proč do toho zrovna pleteš auta? Každá automobilka má dobré/špatné modely, dobré/špatné agregáty. Stavět Volvo nad Škodovku je naprosto zcestný.
Gorecki
0 0
reagovat
To máš pravdu, čtyřválec ve 2+ tunové krávě XC90 fakt nechápu, obecně downsizing a nesmyslné honění za pseudoemisema mi není po chuti a třívalcovou litrovou jebku vyhnanou turbem bych pod kapotou nechtěl, ale to sem nepatří. A to, že někdo Volvo koupil je možná fajn, ale už si nejsem jistý tím, že zrovna číňani jsou zrovna to nejlepší co se mohlo stát.
644479
To máš pravdu, čtyřválec ve 2+ tunové krávě XC90 fakt nechápu, obecně downsizing a nesmyslné honění za pseudoemisema mi není po chuti a třívalcovou litrovou jebku vyhnanou turbem bych pod kapotou nechtěl, ale to sem nepatří. A to, že někdo Volvo koupil je možná fajn, ale už si nejsem jistý tím, že zrovna číňani jsou zrovna to nejlepší co se mohlo stát.
0 0
reagovat
"to je to co koupili ti číňani a cpou do toho ty čtyřválce teď?"
Ano, a? To s Cinou je to najlepsie co sa im mohlo stat, inak by dopadli ako Saab a co sa tyka tych stvorvalcov, to by si aj tak nepochopil.
644471
"to je to co koupili ti číňani a cpou do toho ty čtyřválce teď?" Ano, a? To s Cinou je to najlepsie co sa im mohlo stat, inak by dopadli ako Saab a co sa tyka tych stvorvalcov, to by si aj tak nepochopil.
0 0
reagovat
Ta XC60 nie je taka draha a bolo to na leasing. Uplne to iste ako ked si niekto kupi iPhone na splatky, ked je s nim spokojny, po dvoch rokoch ho slusne preda, prihodi par eur a kupi si rovno novy. Co je na tom divne?
644470
Ta XC60 nie je taka draha a bolo to na leasing. Uplne to iste ako ked si niekto kupi iPhone na splatky, ked je s nim spokojny, po dvoch rokoch ho slusne preda, prihodi par eur a kupi si rovno novy. Co je na tom divne?
0 0
reagovat

Gorecki

V tom případě nejsi běžný Lojza ale .. já reagoval na běžné spotřebitele žijící od výplaty k výplatě.

Btw: Volvo, Volvo .. to je to co koupili ti číňani a cpou do toho ty čtyřválce teď? :D :(
644472
V tom případě nejsi běžný Lojza ale .. já reagoval na běžné spotřebitele žijící od výplaty k výplatě. Btw: Volvo, Volvo .. to je to co koupili ti číňani a cpou do toho ty čtyřválce teď? *:D* *:(*
Gorecki
0 0
reagovat

Gonzi

Ved ok, ja som len nechapal preco to spominat v kontexte Spazzovej skusenosti. iPhone ti bez jailbreaku umoznuje 90% toho, co Android, s jailbreakom povedzme 95%. Tych zvysnych 5-10% je uz tak specifickych, ze to bude rozhodujuce len pre tych, ktori to naozja vyuziju a su za to ochotni ozeliet benefity "uzavreteho" systemu. Navyse, to prirovnanie sa mi zdalo nestatne kvoli tomu, ze paradoxne mozno na tej "konzoli" uz vdaka podpore vyvojarov a odladeniu aplikacii na jeden SW+HW urobis viac, ako na tom "PC". S iPhonom prisla naozaj nova era a uvazovanie v style desktopu je uz prezitok.

Hasta
Precital som len prvych par riadkov, zvysok vzdavam. Pozri, uz dlhe roky som vernym zakaznikom a fanusikom znacky Volvo. Mam dobre kontakty u dealera, takze v podstate na novy model dostanem celkom slusnu zlavu a pred dlhymi rokmi som si kupil XC60. Uz dvakrat som ho vymenil za novsi model s tym, ze ten starsi som slusne predal, doplatil par tisic a vozim sa na novom. Ano, bola to sice na zaciatku vacsia investicia, ale uz 7 rokov jazdim v aute, ktore je vo spickovom stave, bezpecne a maximalne mi vo vsetkom vyhovuje. Proste bez kompromisov. A nemam dovod sa obzerat inde.
No a tak to mas aj s iPhonom. Som idiot za to, ze som si nekupil namiesto neho o polovicu lacnejsiu Oktavku?
644464
Ved ok, ja som len nechapal preco to spominat v kontexte Spazzovej skusenosti. iPhone ti bez jailbreaku umoznuje 90% toho, co Android, s jailbreakom povedzme 95%. Tych zvysnych 5-10% je uz tak specifickych, ze to bude rozhodujuce len pre tych, ktori to naozja vyuziju a su za to ochotni ozeliet benefity "uzavreteho" systemu. Navyse, to prirovnanie sa mi zdalo nestatne kvoli tomu, ze paradoxne mozno na tej "konzoli" uz vdaka podpore vyvojarov a odladeniu aplikacii na jeden SW+HW urobis viac, ako na tom "PC". S iPhonom prisla naozaj nova era a uvazovanie v style desktopu je uz prezitok. [b]Hasta[/b] Precital som len prvych par riadkov, zvysok vzdavam. Pozri, uz dlhe roky som vernym zakaznikom a fanusikom znacky Volvo. Mam dobre kontakty u dealera, takze v podstate na novy model dostanem celkom slusnu zlavu a pred dlhymi rokmi som si kupil XC60. Uz dvakrat som ho vymenil za novsi model s tym, ze ten starsi som slusne predal, doplatil par tisic a vozim sa na novom. Ano, bola to sice na zaciatku vacsia investicia, ale uz 7 rokov jazdim v aute, ktore je vo spickovom stave, bezpecne a maximalne mi vo vsetkom vyhovuje. Proste bez kompromisov. A nemam dovod sa obzerat inde. No a tak to mas aj s iPhonom. Som idiot za to, ze som si nekupil namiesto neho o polovicu lacnejsiu Oktavku?
Gonzi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se