
Svaťoš psal jsem že hypotéka je něco jiného, bydlet se musí, to je snad jasné, nauč se číst, pak přijď. Tady už se prostě motá x věcí z různých úhlů, klasika. Přitom stačilo napsat, že Gayfoune je boží nejlepší na světě a byl klid 

|
reagovat
|




