
Gorecki: není důvod, aby to za půl roku neběhalo stejně, to máš jak windows, někdo je má dojebané zavirované za chvíli, já už nemusel na žádném svém zařízení okna přeinstalovávat dobrých 10, 15 let a pořád běhají nádherně a neboptnají, antiviry nepoužívám... chce to jen používat mozek a trochu tomu rozumět, pak není důvod, aby něco nefungovalo jak má.
Ta svižnost a celkově tyto věci jsou stejně relativní, teď tady onanuješ nad nějakým verglem, přitom pár let zpět jsi četl, jak je nový xx s 256kb ram nabušený techcnicky špičkový stroj... stejně tak ti za pár let tvůj nynější Gayfoun přijde jako naprostý křáp.


