Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4501 - 4520 Napsat příspěvek

TrDLo

Asi to byla cx750 něco takovyho, nechtěl jsem do nich rýpat, kvůli TV jsem tam nebyl, jen jsem se zeptal kolik (v duchu jsem si dodal "za tu hrůzu") za to dali.. každopádně tohle fakt ne a nejnovější modely na tom nejsou kdovíjak líp v tady té cenovce, ten OLED jsem zatím neviděl nikde v domácím prostředí naživo, takže k tomu nemůžu nic víc říct, ale potenciál tam určitě je a věřím (nebo spíš doufám a chci), že za pár let konečně překonají plazmy...


Gonzi a toto je co
644195
Asi to byla cx750 něco takovyho, nechtěl jsem do nich rýpat, kvůli TV jsem tam nebyl, jen jsem se zeptal kolik (v duchu jsem si dodal "za tu hrůzu") za to dali.. každopádně tohle fakt ne a nejnovější modely na tom nejsou kdovíjak líp v tady té cenovce, ten OLED jsem zatím neviděl nikde v domácím prostředí naživo, takže k tomu nemůžu nic víc říct, ale potenciál tam určitě je a věřím (nebo spíš doufám a chci), že za pár let konečně překonají plazmy... Gonzi [link="https://www.alza.cz/55-panasonic-tx-55cx700e-d2306738.htm?o=1"]a toto je co[/link]
TrDLo
0 0
reagovat

Hasta

Panasonic v aktuální řadě žádnou 42" nemá.
644193
Panasonic v aktuální řadě žádnou 42" nemá.
Hasta
0 0
reagovat

OLED

Co jsem četl, tak ty LG OLED jsou zatím docela katastrofa co se týče přesnosti barev, uniformity barevných ploch, možností kalibrace, zpracování 24p, ... Prostě dobrá technologie, ale konkrétní realizace zatím plná dětských nemocí. Nevím, jestli to platí i konkrétně pro EG910V, tohle je info k modelům 2014 a u loňských přetrvávalo mj. u EC970V.
644192
Co jsem četl, tak ty LG OLED jsou zatím docela katastrofa co se týče přesnosti barev, uniformity barevných ploch, možností kalibrace, zpracování 24p, ... Prostě dobrá technologie, ale konkrétní realizace zatím plná dětských nemocí. Nevím, jestli to platí i konkrétně pro EG910V, tohle je info k modelům 2014 a u loňských přetrvávalo mj. u EC970V.
OLED
0 0
reagovat

HastaLaVistaBab

nejsou v čr.
644191
nejsou v čr.
HastaLaVistaBab
0 0
reagovat
Známí si teď koupili taky Panáka za dvacku (42" což je kvalitativně asi jako 55" za 30) a jsou z něj nadšení (protože doteď měli staré LCD 60cm), když jsem to viděl .. vážně hnus, rozplizlé, trhané atd. prostě klasika tyto LCD, nehledě na to, že třeba bratránkova 2 roky stará plazma za desítku to smázne.... takže takovéto info je naprosto irelevantní, protože tyhle názory jsou hodně relativní, pro někoho hnůj, pro druhého obraz z jiné dimenze aneb takovéto "má ho blabla a je z něj blabla" nevypovídá zhola nic o kvalitě, protože neznáme náročnost uživatele, zdroj obrazu atd. Obecně je to spíš podprůměr, bereme li v potaz nějakou obecnou kvalitu TV za posledncíh několik let. Nějak nechápu tu nedostupnost Panáka, když je všude možně skladem.
644190
Známí si teď koupili taky Panáka za dvacku (42" což je kvalitativně asi jako 55" za 30) a jsou z něj nadšení (protože doteď měli staré LCD 60cm), když jsem to viděl .. vážně hnus, rozplizlé, trhané atd. prostě klasika tyto LCD, nehledě na to, že třeba bratránkova 2 roky stará plazma za desítku to smázne.... takže takovéto info je naprosto irelevantní, protože tyhle názory jsou hodně relativní, pro někoho hnůj, pro druhého obraz z jiné dimenze aneb takovéto "má ho blabla a je z něj blabla" nevypovídá zhola nic o kvalitě, protože neznáme náročnost uživatele, zdroj obrazu atd. Obecně je to spíš podprůměr, bereme li v potaz nějakou obecnou kvalitu TV za posledncíh několik let. Nějak nechápu tu nedostupnost Panáka, když je všude možně skladem.
0 0
reagovat

Gonzi

Mě, má ho táta a je nadšenej.
644187
Mě, má ho táta a je nadšenej.
Gonzi
0 0
reagovat
Jinak jsem někomu doporučil zdejší doporučovaný Panasonic TX55CX700E, ale kvůli dostupnosti zvažuje Samsung UE55JU6872. Na mě působí hůř (pomalejší panel,nemá lokální dimming apod) ale některé ty věci se jmenují u obou výrobců různě a trochu blbě se mi hledá něco konkrétního (nejsem si jistý v závěrech atd. + se v tom nepohybuju). Má tady někdo konkrétnější zkušenosti, případně je něco v podobné velikosti a ceně co by bylo lepšího?

st39.6/Hasta
jj, myslel jsem ji. Mno a doufal bych, že to časem půjde dolů no (tak moc, že třeba za 40tis půjde koupit 4K OLED panel). Na mě to působí tak trochu "na dosah".
644186
Jinak jsem někomu doporučil zdejší doporučovaný Panasonic TX55CX700E, ale kvůli dostupnosti zvažuje Samsung UE55JU6872. Na mě působí hůř (pomalejší panel,nemá lokální dimming apod) ale některé ty věci se jmenují u obou výrobců různě a trochu blbě se mi hledá něco konkrétního (nejsem si jistý v závěrech atd. + se v tom nepohybuju). Má tady někdo konkrétnější zkušenosti, případně je něco v podobné velikosti a ceně co by bylo lepšího? [b]st39.6/Hasta[/b] jj, myslel jsem ji. Mno a doufal bych, že to časem půjde dolů no (tak moc, že třeba za 40tis půjde koupit 4K OLED panel). Na mě to působí tak trochu "na dosah".
0 0
reagovat
Určitě myslí 55EG910V , to že je Fhd není vůbec na škodu. Samozřejmě je to lowend, takže třeba co se týče plynulosti, tak to ještě chvíli potrvá, než se dostaneme na úroveň plazem, ale obraz už konečně začíná být zajímavý.
644153
Určitě myslí [link="http://avmania.e15.cz/lg-55eg910v-nejlevnejsi-oled-tv-v-akci-test/ch-6554#articleStart"]55EG910V[/link] , to že je Fhd není vůbec na škodu. Samozřejmě je to lowend, takže třeba co se týče plynulosti, tak to ještě chvíli potrvá, než se dostaneme na úroveň plazem, ale obraz už konečně začíná být zajímavý.
0 0
reagovat
to je ale asi nějakej starší model a "jenom" FHD, ne? UHD s HDR se imo budou ještě nějakou dobu držet kolem sedmdesáti a vejš
644144
to je ale asi nějakej starší model a "jenom" FHD, ne? UHD s HDR se imo budou ještě nějakou dobu držet kolem sedmdesáti a vejš
0 0
reagovat

oled

koukám, že už je nějaká 55" OLED od LG za "pouhých" 50tisíc. To by to snad v rámci příštích dvou let mohlo být dostupné celkem běžně ne?
644143
koukám, že už je nějaká 55" OLED od LG za "pouhých" 50tisíc. To by to snad v rámci příštích dvou let mohlo být dostupné celkem běžně ne?
oled
0 0
reagovat

KarelR

všude jsem na to slyšel jen chválu, byť mě by spíše táhl nexus 6P.
644066
všude jsem na to slyšel jen chválu, byť mě by spíše táhl nexus 6P.
KarelR
0 0
reagovat
644065
[link="http://cdn.meme.am/instances/57593243.jpg"]Vincent[/link]
0 0
reagovat
Karel
Ty ses taky vada ty vole :D iPhone mam od 3GS generace a za tech 6 let jsem mel 0 zavad :) Dokonce i jeden spadl do vany, dal se na 5 dni do rejze, a vesele fungoval dal :)
644064
[b]Karel[/b] Ty ses taky vada ty vole *:D* iPhone mam od 3GS generace a za tech 6 let jsem mel 0 zavad :) Dokonce i jeden spadl do vany, dal se na 5 dni do rejze, a vesele fungoval dal *:)*
0 0
reagovat

Karel

Ten desetiválec je v dané kategorii momentálně jedna z nejlepších voleb, pokud teda opravdu potřebuješ tak drahý telefon v ceně stolního PC.
644063
Ten desetiválec je v dané kategorii momentálně jedna z nejlepších voleb, pokud teda opravdu potřebuješ tak drahý telefon v ceně stolního PC.
Karel
0 0
reagovat

Vincent

Ne, neptal jsem se, co ti evokuje slovo megavady :D:))
644060
Ne, neptal jsem se, co ti evokuje slovo megavady *:D**:))*
Vincent
0 0
reagovat
Karel
iPhone.
644058
[b]Karel[/b] iPhone.
0 0
reagovat
Tak jasne, ze je "drahy", hoci aj to je relativny pojem. Ja som skor narazal na mantru "predrazenosti", co uz je samozrejme uplna volovina. Ale neberme tuto diskusiu az tak vazne;)
Co sa tyka APN, to je imho jasny problem operatora, ale ti su u vas tak vseobecne na presdrzku, takze by ma to velmi neprekvapovalo.
644057
Tak jasne, ze je "drahy", hoci aj to je relativny pojem. Ja som skor narazal na mantru "predrazenosti", co uz je samozrejme uplna volovina. Ale neberme tuto diskusiu az tak vazne*;)* Co sa tyka APN, to je imho jasny problem operatora, ale ti su u vas tak vseobecne na presdrzku, takze by ma to velmi neprekvapovalo.
0 0
reagovat

Gorecki

Tak Apple drahý je, o tom žádná. Ale když někdo začne plácat o druhořadém/zastaralém hardware, tak už stačí jen skip a dotyčného považovat za technického nevzdělance, který jen papoškuje, že jak tam není 8 jader, tak to nemůže mít výkon.

Nicméně i u iPhone se dá narazit na pár slepých uliček, hlavně ve firemní sféře. Můžou za to i samotní operátoři. V mém případě je to T-Mobile, který máme ve firmě a s jejich SIM mi z nastavění Cellurar/Mobile Data zmizí možnost podrobnějšího nastavení sítě, kde jsou APN. Řešil jsem to s Apple, který mě odkázal na T-Mobile, ten zase mi tvrdil, že to je chyba Apple. Nejvtipnější je, že se SIM od O2 to nastavení přístupné je. Nicméně jsem skončil u jedné ofic. konfigurační aplikace, kde si člověk udělal APN profil (tzv. payload) a nahrál do telefonu. Krkolomné řešení a doufám, že se u T-Mobile někdy vzpamatují, když ty iPhony prodávají. Ale stálo to za to, aby člověk měl firemní APN s neomezenými daty 8)
644056
Tak Apple drahý je, o tom žádná. Ale když někdo začne plácat o druhořadém/zastaralém hardware, tak už stačí jen skip a dotyčného považovat za technického nevzdělance, který jen papoškuje, že jak tam není 8 jader, tak to nemůže mít výkon. Nicméně i u iPhone se dá narazit na pár slepých uliček, hlavně ve firemní sféře. Můžou za to i samotní operátoři. V mém případě je to T-Mobile, který máme ve firmě a s jejich SIM mi z nastavění Cellurar/Mobile Data zmizí možnost podrobnějšího nastavení sítě, kde jsou APN. Řešil jsem to s Apple, který mě odkázal na T-Mobile, ten zase mi tvrdil, že to je chyba Apple. Nejvtipnější je, že se SIM od O2 to nastavení přístupné je. Nicméně jsem skončil u jedné ofic. konfigurační aplikace, kde si člověk udělal APN profil (tzv. payload) a nahrál do telefonu. Krkolomné řešení a doufám, že se u T-Mobile někdy vzpamatují, když ty iPhony prodávají. Ale stálo to za to, aby člověk měl firemní APN s neomezenými daty *8)*
Gorecki
0 0
reagovat

LG V10

Posvětíte mi nákup, nebo to má nějaký skrytý megavady? :)
644054
Posvětíte mi nákup, nebo to má nějaký skrytý megavady? :)
LG V10
0 0
reagovat
No jo. To je ten "nedoveryhodny" test, ktory ako mantru doteraz brali ci uz vyrobcovia, alebo uzivatelia. Taky Samsung sa tym extremne hrdil a velmi mu na nom zalezalo. Az natolko, ze bol ochotny pri nom podvadzat. Ale to okrem Apple a Motoroly vsetci vyrobcovia.

Tak to ja som len smeroval na Hastu a jeho prupovidky o druhoradom HW, predrazenosti a pod.:)
644051
No jo. To je ten "nedoveryhodny" test, ktory ako mantru doteraz brali ci uz vyrobcovia, alebo uzivatelia. Taky Samsung sa tym extremne hrdil a velmi mu na nom zalezalo. Az natolko, ze bol ochotny pri nom podvadzat. Ale to okrem Apple a Motoroly vsetci vyrobcovia. Tak to ja som len smeroval na Hastu a jeho prupovidky o druhoradom HW, predrazenosti a pod.:)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se