Asi to byla cx750 něco takovyho, nechtěl jsem do nich rýpat, kvůli TV jsem tam nebyl, jen jsem se zeptal kolik (v duchu jsem si dodal "za tu hrůzu") za to dali.. každopádně tohle fakt ne a nejnovější modely na tom nejsou kdovíjak líp v tady té cenovce, ten OLED jsem zatím neviděl nikde v domácím prostředí naživo, takže k tomu nemůžu nic víc říct, ale potenciál tam určitě je a věřím (nebo spíš doufám a chci), že za pár let konečně překonají plazmy...
Gonzi a toto je co
TrDLo
|
reagovat
|
iPhone mam od 3GS generace a za tech 6 let jsem mel 0 zavad :) Dokonce i jeden spadl do vany, dal se na 5 dni do rejze, a vesele fungoval dal 


