Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4521 - 4540 Napsat příspěvek

Gorecki

Kouknul jsem na Mobilmánii nebo Mobilenet a tam ani slůvko. Tyto české servery jsou rájem haterů, takže tam by teprve bylo to pravé rozproudění krve v žilách. Nakonec bychom se dozvěděli, že Antutu je naprosto nevěrohodný. A já s tím souhlasím, protože jakmile v telefonu nebude odladěný systém včetně aplikací, tak těch bodů může mít kolik chce.
644043
Kouknul jsem na Mobilmánii nebo Mobilenet a tam ani slůvko. Tyto české servery jsou rájem haterů, takže tam by teprve bylo to pravé rozproudění krve v žilách. Nakonec bychom se dozvěděli, že Antutu je naprosto nevěrohodný. A já s tím souhlasím, protože jakmile v telefonu nebude odladěný systém včetně aplikací, tak těch bodů může mít kolik chce.
Gorecki
0 0
reagovat

HastaLaVistaBab

Slaby, umis to lip :D
644037
Slaby, umis to lip *:D*
HastaLaVistaBab
0 0
reagovat
Půjdou mu rychleji odeslat sms na telefonu od značky, která ani neumí pořádně nakreslit jabko, gj :)
644040
Půjdou mu rychleji odeslat sms na telefonu od značky, která ani neumí pořádně nakreslit jabko, gj :)
0 0
reagovat
Gorecki, ty to asi s tema telefonama myslis vazne :)
644039
Gorecki, ty to asi s tema telefonama myslis vazne :)
0 0
reagovat
Gorecki: Gratuluji :o:(:+:D8);):))
644036
Gorecki: Gratuluji *:o**:(**:+**:D**8)**;)**:))*
0 0
reagovat
644035
http://static.stereogum.com/uploads/2012/01/ughgervais.gif
0 0
reagovat
644034
http://24.media.tumblr.com/c2280ed70bb738f0758577ff6d03f70e/tumblr_n4ysbgkSfp1sky7ayo1_500.gif
0 0
reagovat
644024
[link="http://www.digitaltrends.com/mobile/antutu-iphone-6s-best-performing-smartphone/"]Trosku to tu rozprudime, nie?:)[/link]
0 0
reagovat

Vardant

jde :)
643886
jde :)
Vardant
0 0
reagovat
mno

Nezkoušel jsem Operu, ale strop má na 720p i Firefox. Všeobecně se na Netflix doporučuje IE. Rozdíl je markantní.
Zkoušel jste někdo Chromecast? Já teď měnim providera, takže doma nemam internet :D, jsem to ještě nemoh otestovat
643885
mno Nezkoušel jsem Operu, ale strop má na 720p i Firefox. Všeobecně se na Netflix doporučuje IE. Rozdíl je markantní. Zkoušel jste někdo Chromecast? Já teď měnim providera, takže doma nemam internet :D, jsem to ještě nemoh otestovat
0 0
reagovat

st39.6

Je to na plugin nebo app pro Chrome. Normálně to nejde v žádném prohlížeči.
643884
Je to na plugin nebo app pro Chrome. Normálně to nejde v žádném prohlížeči.
st39.6
0 0
reagovat
Mrzáka si do PC dá jen mamlas, protože co ten dělá na pozadí za svinstva, k tomu se žádný jiný prohlížeč ani nepřibližuje. Čemuž se ale nelze divit, je to jeden z hlavních principů Googlu, slídit a odesílat :)
643883
Mrzáka si do PC dá jen mamlas, protože co ten dělá na pozadí za svinstva, k tomu se žádný jiný prohlížeč ani nepřibližuje. Čemuž se ale nelze divit, je to jeden z hlavních principů Googlu, slídit a odesílat :)
0 0
reagovat
v Chrome taky nejde nic lepšího než 720p, takže no wonder ;)
643882
v Chrome taky nejde nic lepšího než 720p, takže no wonder ;)
0 0
reagovat
Prave som to sem chcel sam napisat, ale teda ako pise Vardant, mozem len potvrdit, ze cez PS4 je obraz o dost kvalitnejsi ako cez prehliadac na PC
643792
Prave som to sem chcel sam napisat, ale teda ako pise Vardant, mozem len potvrdit, ze cez PS4 je obraz o dost kvalitnejsi ako cez prehliadac na PC
0 0
reagovat
Tak ono to není primárně určené pro desktop, že jo a mám pocit, že to jde např. v Chromu obejít a vynutit si lepší kvalitu.

Jinak když jsem to teď nechal přes aplikaci ve Win10 pořádně rozběhnout, tak se kvalita srovnala s PS4, takže to vypadá, že tomu povolují vyšší bitrate.
643791
Tak ono to není primárně určené pro desktop, že jo a mám pocit, že to jde např. v Chromu obejít a vynutit si lepší kvalitu. Jinak když jsem to teď nechal přes aplikaci ve Win10 pořádně rozběhnout, tak se kvalita srovnala s PS4, takže to vypadá, že tomu povolují vyšší bitrate.
0 0
reagovat

Vardant

Tak tím tu službu prozatím ještě víc zabíjej....počkáme, uvidíme.
643788
Tak tím tu službu prozatím ještě víc zabíjej....počkáme, uvidíme.
Vardant
0 0
reagovat

Netflix

Jen taková technická. Nevím kolika z vám to pomůže, ale i na Windows je lepší sledovat přes aplikaci ze storu, protože jinak z toho Dolby Digital prostě nedostanete.

A teda nevím jestli to dělá jen upscale, ale na PS4 mi obraz přijde o dost lepší.

643786
Jen taková technická. Nevím kolika z vám to pomůže, ale i na Windows je lepší sledovat přes aplikaci ze storu, protože jinak z toho Dolby Digital prostě nedostanete. A teda nevím jestli to dělá jen upscale, ale na PS4 mi obraz přijde o dost lepší.
Netflix
0 0
reagovat
L930.

:D
643324
L930. *:D*
0 0
reagovat
Možná kupujeme předražený smartphone, ale ty zase nechápeš, že jsme od všeho flashování a ladění ušetřeni (a můžeme ten čas investovat do něčeho jiného). Ale tak hlavně, že jsme všichni spokojeni ;)
643323
Možná kupujeme předražený smartphone, ale ty zase nechápeš, že jsme od všeho flashování a ladění ušetřeni (a můžeme ten čas investovat do něčeho jiného). Ale tak hlavně, že jsme všichni spokojeni *;)*
0 0
reagovat
Čemu nerozumíš pane předražená jebkafoun na splátky? :) Byly tři možnosti, poslat to do servisu (Totální idiocie koupit novou věc a hned ji posílat někam do servisu aby na ni chmatal nějaký uchylák který zrovna dohonil a čekat x dní, než se vrátí), nebo si to flešnout sám nebo vrátit/vzít nový kus a doufat, že bude ok. 2x jsem zkusil vrátit a potřetí už mě to nebavilo, tak jsem si to spravil sám.
643318
Čemu nerozumíš pane předražená jebkafoun na splátky? :) Byly tři možnosti, poslat to do servisu (Totální idiocie koupit novou věc a hned ji posílat někam do servisu aby na ni chmatal nějaký uchylák který zrovna dohonil a čekat x dní, než se vrátí), nebo si to flešnout sám nebo vrátit/vzít nový kus a doufat, že bude ok. 2x jsem zkusil vrátit a potřetí už mě to nebavilo, tak jsem si to spravil sám.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se