Gorecki
Kouknul jsem na Mobilmánii nebo Mobilenet a tam ani slůvko. Tyto české servery jsou rájem haterů, takže tam by teprve bylo to pravé rozproudění krve v žilách. Nakonec bychom se dozvěděli, že Antutu je naprosto nevěrohodný. A já s tím souhlasím, protože jakmile v telefonu nebude odladěný systém včetně aplikací, tak těch bodů může mít kolik chce.
|
reagovat
|






