Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5221 - 5240 Napsat příspěvek
Tony: Jak říkám, ono vypalování není permanentní... To Gčko má i nějakou spešl fičuru, kterou když zapnuá, pak to "smazává" vypálené obrazce - a čím déle jede, tím líp pro plazmu...
628712
Tony: Jak říkám, ono vypalování není permanentní... To Gčko má i nějakou spešl fičuru, kterou když zapnuá, pak to "smazává" vypálené obrazce - a čím déle jede, tím líp pro plazmu...
0 0
reagovat
To vypalování mi pro běžné používání přijde jako zbytečný strašák. Máme doma jednu hodně letitou plasmu, co běhává hodně hodně častu, už skoro desátým rokem a zatím bez náznaku. Tenkrát jsme se toho vzhledem k té ceně docela báli a to si to ani nijak nehlídáme moc...
628711
To vypalování mi pro běžné používání přijde jako zbytečný strašák. Máme doma jednu hodně letitou plasmu, co běhává hodně hodně častu, už skoro desátým rokem a zatím bez náznaku. Tenkrát jsme se toho vzhledem k té ceně docela báli a to si to ani nijak nehlídáme moc...
0 0
reagovat
Aby nedošlo k mýlce, možná to tak vyznívá, ale rozhodně nejsem zapřísáhlý obhájce LCD a kritik plazem. O chybách LCD bych toho mohl napsat stejně jako o plazmách, ale to riziko, že mě bude ta technologie vyloženě srát, je tam podle mě o dost menší.

Konkrétně ta AS640 třeba taky není perfektní - pořád je to jenom LCD, s čímž souvisí podání černé barvy a mázlý pohyb, 3D je více náchylné ke crosstalku, Panasonic zde z nepochopitelných důvodů neimplementoval automatické přepínání mezi 4:3 a 16:9, stmívání podsvícení při černé obrazovce nejde vypnout, marketingové oddělení u tohodle modelu vynutilo vypnutí nahrávacích funkcí, atd.

Ale pořád si stojím za tím, že na filmy je to za dané peníze docela slušné zobrazovadlo - v rámci té bídy, co nám výrobci předhazují.
628708
Aby nedošlo k mýlce, možná to tak vyznívá, ale rozhodně nejsem zapřísáhlý obhájce LCD a kritik plazem. O chybách LCD bych toho mohl napsat stejně jako o plazmách, ale to riziko, že mě bude ta technologie vyloženě srát, je tam podle mě o dost menší. Konkrétně ta AS640 třeba taky není perfektní - pořád je to jenom LCD, s čímž souvisí podání černé barvy a mázlý pohyb, 3D je více náchylné ke crosstalku, Panasonic zde z nepochopitelných důvodů neimplementoval automatické přepínání mezi 4:3 a 16:9, stmívání podsvícení při černé obrazovce nejde vypnout, marketingové oddělení u tohodle modelu vynutilo vypnutí nahrávacích funkcí, atd. Ale pořád si stojím za tím, že na filmy je to za dané peníze docela slušné zobrazovadlo - v rámci té bídy, co nám výrobci předhazují.
0 0
reagovat
Tak postupně :)

Line-bleeding je celkem jasný, protože to jde pěkně vyfotit, takže google vyhodí spoustu obrázků.

DFC (Dynamic False Contouring) jsou barevné/duhové hrany za pohybujícími se objekty. Souvisí to se způsobem, jakým plazma vykresluje obraz (skládání různých odstínů za sebou v jednotlivých subfields pro optické získání konkrétní barvy), takže je to ovlivněno i frekvencí zdrojového materiálu, které se panel musí přizpůsobit.

Blikání je velice subjektivní, někdo to prostě nevidí, jinému z toho tečou oči :) A vzájěmně si to nejsou schopní vysvětlit. Je pravda, že stroboskopy byly hlavně Panasonicy a paradoxně ty dražší (více blikání -> lepší reprodukce barev a černé), zejména při 24p. Stačí ale zapnout třeba IFC, panel se tím přepne na 60 Hz a už je situace lepší. I tak se ale najde spousta lidí, kterým blikají prostě všechny plazmy, akorát některé modely víc a některé míň.

Podobně je to s bzučením, akorát místo o modelech se tu bavíme spíš o kusech. Jasně, asi se najdou i trochu kultivované zdroje, poté co jsem však 2x táhl 50" plazmu tam a zpátky mě jejich hledání už celkem přešlo :) Pak samozřejmě záleží i na prostředí (pokud mi pod okny jezdí šaliny nebo o dvě dveře dál vrní lednička, tak budu k podobným projevům přirozeně tolerantnější) a citlivosti diváka. Mně osobně na tom bzučení ale stejně nejvíc vadila ta variabilita, na konstantní zvuk v pozadí si člověk zvykne, ale jak to jde nahoru a dolů s jasem obrazovky, tak to pořád strhává pozornost.

Co se týče vypalování, tak tahle část se týkala otázky, v čem jsou plazmy LG horší než konkurence, ne plazmové technologie obecně.

628707
Tak postupně :) Line-bleeding je celkem jasný, protože to jde pěkně vyfotit, takže google vyhodí spoustu obrázků. DFC (Dynamic False Contouring) jsou barevné/duhové hrany za pohybujícími se objekty. Souvisí to se způsobem, jakým plazma vykresluje obraz (skládání různých odstínů za sebou v jednotlivých subfields pro optické získání konkrétní barvy), takže je to ovlivněno i frekvencí zdrojového materiálu, které se panel musí přizpůsobit. Blikání je velice subjektivní, někdo to prostě nevidí, jinému z toho tečou oči :) A vzájěmně si to nejsou schopní vysvětlit. Je pravda, že stroboskopy byly hlavně Panasonicy a paradoxně ty dražší (více blikání -> lepší reprodukce barev a černé), zejména při 24p. Stačí ale zapnout třeba IFC, panel se tím přepne na 60 Hz a už je situace lepší. I tak se ale najde spousta lidí, kterým blikají prostě všechny plazmy, akorát některé modely víc a některé míň. Podobně je to s bzučením, akorát místo o modelech se tu bavíme spíš o kusech. Jasně, asi se najdou i trochu kultivované zdroje, poté co jsem však 2x táhl 50" plazmu tam a zpátky mě jejich hledání už celkem přešlo :) Pak samozřejmě záleží i na prostředí (pokud mi pod okny jezdí šaliny nebo o dvě dveře dál vrní lednička, tak budu k podobným projevům přirozeně tolerantnější) a citlivosti diváka. Mně osobně na tom bzučení ale stejně nejvíc vadila ta variabilita, na konstantní zvuk v pozadí si člověk zvykne, ale jak to jde nahoru a dolů s jasem obrazovky, tak to pořád strhává pozornost. Co se týče vypalování, tak tahle část se týkala otázky, v čem jsou plazmy LG horší než konkurence, ne plazmové technologie obecně.
0 0
reagovat

Loki

Neodolám, vim to :)! Takže spokojenost, jo?
628706
Neodolám, vim to *:)*! Takže spokojenost, jo?
Loki
0 0
reagovat

Davies182

Presne ten Panasonic som pred mesiacom kupoval.:)):+
628705
Presne ten Panasonic som pred mesiacom kupoval.*:))**:+*
Davies182
0 0
reagovat
A má to v Miami každej, to už víme... :D
628704
A má to v Miami každej, to už víme... *:D*
0 0
reagovat
Bang & Olufsen jeste jede plazmy tusim :)
628702
[link="http://www.bang-olufsen.com/en/picture/beovision-12"]Bang & Olufsen[/link] jeste jede plazmy tusim :)
0 0
reagovat
Tak bzukot plazmy sem teda fakt nezaznamenal a to ty televize (dvě, obě Paňák) hrajou dost často VELMI potichu (a jedna bez DK) a za velmi klidného prostředí (typicky noc). Takže u toho fakt nevim.
Co do blikání - jde poznat na té levnější, která nemá žádné spešl technologie, na druhou stranu u G30ky sem si opět vůbec ničeho nevšiml... teda nevšiml, jasně, když člověk stojí necelý metr od ní, vidí a možní i dokonce slyší ledacos. Ale za běžné porozovací vzdálenosti (já třeba typicky sedám cca dva metry od ní) to zpozorovat jde jen velmi těžko.
A vypalování? Ano, na to sem narazil - ale jde o to, že ono samo o sobě se "smyje" dalším pohybem. Takže nejmarkantnější je to poté, co se televize vypne a typicky jsou viděl maskovací pruhy. Ale to opět aby na to člověk vzal lupu...
Chápu, že kdo o tom ví a řeší to, může nadávat a plně ho chápu. Jak řekl TrDLo, vše má své pro a proti. Osobně nedám ty televize z baráku (minimálně teda to Gčko), dokud naprosto nedoumřou a to mi fakt 3Dčko na televizi citelně schází (takže ne, že bych se přestal o televize úplně zajímat - což bych udělal, kdybych měl fakt všechno, co potřebuju k životu :D8))...
628701
Tak bzukot plazmy sem teda fakt nezaznamenal a to ty televize (dvě, obě Paňák) hrajou dost často VELMI potichu (a jedna bez DK) a za velmi klidného prostředí (typicky noc). Takže u toho fakt nevim. Co do blikání - jde poznat na té levnější, která nemá žádné spešl technologie, na druhou stranu u G30ky sem si opět vůbec ničeho nevšiml... teda nevšiml, jasně, když člověk stojí necelý metr od ní, vidí a možní i dokonce slyší ledacos. Ale za běžné porozovací vzdálenosti (já třeba typicky sedám cca dva metry od ní) to zpozorovat jde jen velmi těžko. A vypalování? Ano, na to sem narazil - ale jde o to, že ono samo o sobě se "smyje" dalším pohybem. Takže nejmarkantnější je to poté, co se televize vypne a typicky jsou viděl maskovací pruhy. Ale to opět aby na to člověk vzal lupu... Chápu, že kdo o tom ví a řeší to, může nadávat a plně ho chápu. Jak řekl TrDLo, vše má své pro a proti. Osobně nedám ty televize z baráku (minimálně teda to Gčko), dokud naprosto nedoumřou a to mi fakt 3Dčko na televizi citelně schází (takže ne, že bych se přestal o televize úplně zajímat - což bych udělal, kdybych měl fakt všechno, co potřebuju k životu *:D**8)*)...
0 0
reagovat

TrDLo

OLED mě btw irituje - tohle je zatím silně nedostupné, přičemž plazma už je zrušená... ehm.

Jinak DFC, to je ten plazma "šum"? Jestli jo, tak ten vidím až z blízka (tím myslím, že jej nevidím na 55" z metru a půl) A line-bleeding jsem si šel hledat na netu a celkem nevěřím svým očím :o
628695
OLED mě btw irituje - tohle je zatím silně nedostupné, přičemž plazma už je zrušená... ehm. Jinak DFC, to je ten plazma "šum"? Jestli jo, tak ten vidím až z blízka (tím myslím, že jej nevidím na 55" z metru a půl) A line-bleeding jsem si šel hledat na netu a celkem nevěřím svým očím *:o*
TrDLo
0 0
reagovat

TrDLo

Přesně, jak píšeš, a sem fakt rád, žes to tak napsal, páč by to byl krok do neznáma pro mě, ano. A teď si myslim, že bych nakonec fakt akorát remcal nad malýma chybkama, který bych postupně objevoval. Tchán si koupil plazmu, obraz DVD menu se mu do obrazovky vypálí raz dva apod.

Byl jsem prostě uhranutej z toho, že se dá za tak krásný prachy koupit TV jako kráva (doslova), a ještě s výbornou černou a celkově barvama a tak... chtěl jsem otestovat tu novou zkušenost, ale nakonec teda zůstávám věrnej LEDce (tu, co jsi postoval v prvním příspěvku, vážně zvažuji, ten PANASONIC), nejen proto, že už mi ani nic jinýho nezbývá.

Jinak znovu opakuji, že vážně nemám problém zdejším tech-žroutům uvěřit, když z jejich příspěvků poznám, že tomu rozuměj a mají otestováno - takže ještě jednou díky všem zúčastněným.

55AS640E, here I come (brouzdal sem dneska půl dne po alternativách, a sedí mi nejlíp nejen cenově, což je bohužel nejdůležitější faktor). Předpoklady byly: zákazníky ozkoušená TV, minimálně 55 palců a max. do 24 tisíc třeba...
628694
Přesně, jak píšeš, a sem fakt rád, žes to tak napsal, páč by to byl krok do neznáma pro mě, ano. A teď si myslim, že bych nakonec fakt akorát remcal nad malýma chybkama, který bych postupně objevoval. Tchán si koupil plazmu, obraz DVD menu se mu do obrazovky vypálí raz dva apod. Byl jsem prostě uhranutej z toho, že se dá za tak krásný prachy koupit TV jako kráva (doslova), a ještě s výbornou černou a celkově barvama a tak... chtěl jsem otestovat tu novou zkušenost, ale nakonec teda zůstávám věrnej LEDce (tu, co jsi postoval v prvním příspěvku, vážně zvažuji, ten PANASONIC), nejen proto, že už mi ani nic jinýho nezbývá. Jinak znovu opakuji, že vážně nemám problém zdejším tech-žroutům uvěřit, když z jejich příspěvků poznám, že tomu rozuměj a mají otestováno - takže ještě jednou díky všem zúčastněným. 55AS640E, here I come (brouzdal sem dneska půl dne po alternativách, a sedí mi nejlíp nejen cenově, což je bohužel nejdůležitější faktor). Předpoklady byly: zákazníky ozkoušená TV, minimálně 55 palců a max. do 24 tisíc třeba...
TrDLo
0 0
reagovat

Vardant

Domácí kino potažmo jakékoliv jiné přídavné ozvučení přece nijak nesouvisí s hlasitostí. A ve filmech nejsou jen akční pasáže (teda kromě Transformers 3).

Možná jsem dostatečně nezdůraznil, že je ta část o negativních projevech plazmové technologie je subjektivní hodnocení. Jak říkám - plazma není pro každého. To implikuje, že se najdou i lidé, kterým nevadí a jsou spokojení.

Davies182 na mě ale ze svého příspěvku působil, že je to pro něj krok do neznámého teritoria a možná by ho čekalo docela nepříjemné překvapení. A nebo taky ne.
628690
Domácí kino potažmo jakékoliv jiné přídavné ozvučení přece nijak nesouvisí s hlasitostí. A ve filmech nejsou jen akční pasáže (teda kromě Transformers 3). Možná jsem dostatečně nezdůraznil, že je ta část o negativních projevech plazmové technologie je subjektivní hodnocení. Jak říkám - plazma není pro každého. To implikuje, že se najdou i lidé, kterým nevadí a jsou spokojení. Davies182 na mě ale ze svého příspěvku působil, že je to pro něj krok do neznámého teritoria a možná by ho čekalo docela nepříjemné překvapení. A nebo taky ne.
Vardant
0 0
reagovat
Tak teda slyšet bzučení u sledování filmu, pokud je ještě ke všemu TV připojená k domácímu kinu, bych chtěl v praxi vážně zažít :))

My máme doma 50" LG, 47" Samsung plasmu a 40" Samsung LCD a že by na tom LG bylo špatně bych se teda říct opravdu neodvážil. Vypalování, aby tam opravdu něco zůstalo a nešlo se toho zbavit vůbec jsem si taky nějak nevšiml. A to je k tomu připojená PS3 i Xbox 360 a přes HDMI PC, které kolikrát klidně zůstane i přes hodinu na ploše.
628686
Tak teda slyšet bzučení u sledování filmu, pokud je ještě ke všemu TV připojená k domácímu kinu, bych chtěl v praxi vážně zažít *:))* My máme doma 50" LG, 47" Samsung plasmu a 40" Samsung LCD a že by na tom LG bylo špatně bych se teda říct opravdu neodvážil. Vypalování, aby tam opravdu něco zůstalo a nešlo se toho zbavit vůbec jsem si taky nějak nevšiml. A to je k tomu připojená PS3 i Xbox 360 a přes HDMI PC, které kolikrát klidně zůstane i přes hodinu na ploše.
0 0
reagovat

Davies182

Nejslabší úroveň černé (údajně horší, než na slušných LCD), náchylnost k vypalování, mizerný antireflexivní filtr, ... Nikdy jsem neviděl zprávu o tom, že by se nějakému modelu podařilo porušit zavedenou poučku #1 Panasonic, který těsně dotahuje #2 Samsung a o kus za nimi nabízí levné plazmy #3 LG.

K té mojí GT60 - říká se, že plazma není pro každého a ze své zkušenosti musím potvrdit, že to tak skutečně je. Pokud někomu ty postranní projevy plazmové technologie prostě nesednou, tak může mít obraz sebelepší, ale v praxi je nepoužitelná.

Po určité nespokojenosti s LCD (nerovnoměrné podsvícení, slabá černá, mázlý pohyb, ...) jsem sám sebe přesvědčil, že si prostě na závěr jejich éry pořídím slušnou plazmu, která z principu tyhle problémy nemá. Pravda, černá byla skutečně ultimátní, že svítí samotný panel a neexistuje podsvícení má něco do sebe, barvy krásné, pohyb přírozenější, atd. Jenomže plazma bliká, a to hlavně při zobrazování filmového (24p) materiálu, zdroj vydává bzučivé pazvuky podle odběru ze sítě (= dle jasnosti scény) a obraz má zase jiné neduhy, které u LCD nejsou (DFC, line-bleeding, ...). Ověřil jsem si, že nic z toho nebyla vada mého kusu, ale skutečně vlastnost technologie, a se sklopenou hlavou se vrátil k LCD, které za tu dobu poskočilo zase o kousek kupředu (teď mám VA panel s direct-LED podsvícením, což je docela koukatelné).
628682
Nejslabší úroveň černé (údajně horší, než na slušných LCD), náchylnost k vypalování, mizerný antireflexivní filtr, ... Nikdy jsem neviděl zprávu o tom, že by se nějakému modelu podařilo porušit zavedenou poučku #1 Panasonic, který těsně dotahuje #2 Samsung a o kus za nimi nabízí levné plazmy #3 LG. K té mojí GT60 - říká se, že plazma není pro každého a ze své zkušenosti musím potvrdit, že to tak skutečně je. Pokud někomu ty postranní projevy plazmové technologie prostě nesednou, tak může mít obraz sebelepší, ale v praxi je nepoužitelná. Po určité nespokojenosti s LCD (nerovnoměrné podsvícení, slabá černá, mázlý pohyb, ...) jsem sám sebe přesvědčil, že si prostě na závěr jejich éry pořídím slušnou plazmu, která z principu tyhle problémy nemá. Pravda, černá byla skutečně ultimátní, že svítí samotný panel a neexistuje podsvícení má něco do sebe, barvy krásné, pohyb přírozenější, atd. Jenomže plazma bliká, a to hlavně při zobrazování filmového (24p) materiálu, zdroj vydává bzučivé pazvuky podle odběru ze sítě (= dle jasnosti scény) a obraz má zase jiné neduhy, které u LCD nejsou (DFC, line-bleeding, ...). Ověřil jsem si, že nic z toho nebyla vada mého kusu, ale skutečně vlastnost technologie, a se sklopenou hlavou se vrátil k LCD, které za tu dobu poskočilo zase o kousek kupředu (teď mám VA panel s direct-LED podsvícením, což je docela koukatelné).
Davies182
0 0
reagovat

TrDLo

Proč LG nejhorší, co jim tam skřípalo? A balil zpátky do krabice jako na reklamaci, nebo celkovou nespokojenost? No jinak ja teda doufam, ze ted spadnou ceny LEDek, i kdyz tezko rict, kdyz se v podstate postupne zbavily casti konkurence.
628678
Proč LG nejhorší, co jim tam skřípalo? A balil zpátky do krabice jako na reklamaci, nebo celkovou nespokojenost? No jinak ja teda doufam, ze ted spadnou ceny LEDek, i kdyz tezko rict, kdyz se v podstate postupne zbavily casti konkurence.
TrDLo
0 0
reagovat

Davies182

Plazmy jsou pryč už dávno, před rokem skončil Panasonic, o pár měsíců později Samsung a zdá se, že teď už všechny zásoby vyprodalo i LG - které bylo z téhle trojky stejně vždycky největší odpad.

Otázka je, jestli má cenu truchlit :) S podobným sentimentem jsem si totiž právě loni v lednu pořídil GT60, jakožto poslední generaci jednoho z nejlepších modelů, a za týden ji balil zpátky do krabice.

S tou náhradou OLED bych to neviděl tak rychle (bohužel), zatím se nás výrobci snaží utáhnout spíš na hloupé 4k LCD.

PS: Za 20.000 lze pořídit 55" AS640E, která má na LCD docela slušný a v rámci možností plazmě podobný obraz.
628675
Plazmy jsou pryč už dávno, před rokem skončil Panasonic, o pár měsíců později Samsung a zdá se, že teď už všechny zásoby vyprodalo i LG - které bylo z téhle trojky stejně vždycky největší odpad. Otázka je, jestli má cenu truchlit :) S podobným sentimentem jsem si totiž právě loni v lednu pořídil GT60, jakožto poslední generaci jednoho z nejlepších modelů, a za týden ji balil zpátky do krabice. S tou náhradou OLED bych to neviděl tak rychle (bohužel), zatím se nás výrobci snaží utáhnout spíš na hloupé 4k LCD. PS: Za 20.000 lze pořídit 55" AS640E, která má na LCD docela slušný a v rámci možností plazmě podobný obraz.
Davies182
0 0
reagovat
Mno plazmy dlouhodobě vymírají (bohužel, nedík), takže si tipuju že jsi to odhadl správně.
628672
Mno plazmy dlouhodobě vymírají (bohužel, nedík), takže si tipuju že jsi to odhadl správně.
0 0
reagovat

PLAZMA

Tak, a mám nejspíš po ptákách tyjo. Potřebuju nějakýho znalce, aby mi trochu objasnil, co se to sakra doopravdy děje s těma plazmama. Moje situace je taková: od letních prázdnin jsem čekal, kam až spadne cena jednoho šedesátiplacovýho LG, jenomže jsem asi čekal až moc dlouho. Z plno i-net obchodů totiž tento tejden televize zmizely z nabídek, a co jsem hledal články na iDNESu, tak nedávno psali, že jejich výroba jde do kytek a začíná se nahrazovat OLEDkama. Co to pro mě v překladu znamená, je, že mi nejspíš proklouzla bedna s fajnšmekrovským obrazem za 18.500, a pokud pořád chci stejně velikou, jakej byl plán, budu muset investovat minimálně 35K do "hnusný" LEDky (kteroužto technologii mám pět let, 40', moc si nestěžuju). Co je na tom pravdy, jak to vidí zdejší zkušení tech-net matadoři pls? Dík :)
628667
Tak, a mám nejspíš po ptákách tyjo. Potřebuju nějakýho znalce, aby mi trochu objasnil, co se to sakra doopravdy [b]děje s těma plazmama[/b]. Moje situace je taková: od letních prázdnin jsem čekal, kam až spadne cena jednoho šedesátiplacovýho LG, jenomže jsem asi čekal až moc dlouho. Z plno i-net obchodů totiž tento tejden televize [link="http://plazmove-televize.heureka.cz/lg-60pb560v/"]zmizely z nabídek[/link], a co jsem hledal články na iDNESu, tak nedávno psali, že jejich výroba jde do kytek a začíná se nahrazovat OLEDkama. Co to pro mě v překladu znamená, je, že mi nejspíš proklouzla bedna s fajnšmekrovským obrazem za 18.500, a pokud pořád chci stejně velikou, jakej byl plán, budu muset investovat minimálně 35K do "hnusný" LEDky (kteroužto technologii mám pět let, 40', moc si nestěžuju). Co je na tom pravdy, jak to vidí zdejší zkušení tech-net matadoři pls? Dík *:)*
PLAZMA
0 0
reagovat
Z trochu jiného soudku: má někdo zkušenosti s "tactile">link transducers/bass shakers"? Jsou to v podstatě upravené měniče ze subwooferů, které se napevno připevní k sedačce a nízké frekvence přenášení do posluchače pomocí vibrací celé sedačky. Nedávno sem na to narazil na netu a docela mě láká si nějaký postavit nebo pořídit..
628641
Z trochu jiného soudku: má někdo zkušenosti s "[link="hhttp://en.wikipedia.org/wiki/Tactile_transducer"]tactile transducers/bass shakers[/link]"? Jsou to v podstatě upravené měniče ze subwooferů, které se napevno připevní k sedačce a nízké frekvence přenášení do posluchače pomocí vibrací celé sedačky. Nedávno sem na to narazil na netu a docela mě láká si nějaký postavit nebo pořídit..
0 0
reagovat
KARLOS
dakujem presne to som potreboval pocut a dufal som, ze to bude prave od teba :P

LDK
este to nemam kupene, prave sa na to len chystam. len som potreboval pred tym v tomto poradit.
628597
KARLOS dakujem presne to som potreboval pocut a dufal som, ze to bude prave od teba :P LDK este to nemam kupene, prave sa na to len chystam. len som potreboval pred tym v tomto poradit.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se