G2A předpokládám. Já hlavně nechápu, jak v téhle souvislosti můžou herní weby obhajovat Ubisoft.
Ano, oni nejsou oficiální re-selleři a ty klíče si shánějí různě po světě, kde jsou ty hry levnější, ale to z nich ještě přece nedělá klíče falešné nebo snad ilegální. Nejde ani o klíče určené pro jistou část světa, jinak by se nedali normálně aktivovat. Takže jde zase jen o peníze a na zákazníka se kašle...
|
reagovat
|
i když můžu si zajezdit pár kol v Cars 
Když už jsem tam byl, co bude sakra tohle za srandu? 