Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5501 - 5520 Napsat příspěvek

Vincent

624022
http://www.youtube.com/watch?v=D-7oN84Gi8k&t=10m53s
Vincent
0 0
reagovat
Ted: Taky se uz tesis na devaty listopad? ;)
624020
Ted: Taky se uz tesis na devaty listopad? *;)*
0 0
reagovat

Vincent

624019
http://www.youtube.com/watch?v=r_jg0JHB3vY&t=1m54s
Vincent
0 0
reagovat
Tedski: pise se to iPhone :))
624018
Tedski: pise se to iPhone *:))*
0 0
reagovat
Tak faktem je, ze kupovat v USA elektroniku je vzhledem ke kurzu, kupni sile a vseobecne nizsim cenam elektroniky o dost jednodusi. Takze kdyby tady padla na IPhone jedna normalni vyplata, tak v US to bude kolik, tretina? Samozrejme, ze plno jinejch veci je tam zase drazsich, ale tohle se tam asi za luxus brat nebude. Kupovat novej Iphone u nas, jako vanocni darek, je imho hodne Hodne velkej luxus.

624017
Tak faktem je, ze kupovat v USA elektroniku je vzhledem ke kurzu, kupni sile a vseobecne nizsim cenam elektroniky o dost jednodusi. Takze kdyby tady padla na IPhone jedna normalni vyplata, tak v US to bude kolik, tretina? Samozrejme, ze plno jinejch veci je tam zase drazsich, ale tohle se tam asi za luxus brat nebude. Kupovat novej Iphone u nas, jako vanocni darek, je imho hodne Hodne velkej luxus.
0 0
reagovat
Tony: Doufam, zes ji k tomu koupil i novej batuzek, aby si to mohla vubec nekam vzit s sebou. :D
624016
Tony: Doufam, zes ji k tomu koupil i novej batuzek, aby si to mohla vubec nekam vzit s sebou. *:D*
0 0
reagovat
:D LOL :+
624015
*:D* LOL *:+*
0 0
reagovat
Clavius: Jak moc je blbý, když sem přemýšlel, jak má meteostanice souviset s tvou ex :D?)...
624014
Clavius: Jak moc je blbý, když sem přemýšlel, jak má meteostanice souviset s tvou ex *:D**?)*...
0 0
reagovat
Bych se nechlubil tím, že si někdo dává dárky za téměř 20k ;) Já té svoji koupil meteostanici, protože ta stará v pátek odešla.
624013
Bych se nechlubil tím, že si někdo dává dárky za téměř 20k *;)* Já té svoji koupil meteostanici, protože ta stará v pátek odešla.
0 0
reagovat

Vincent

:+

Ode mne mamka dostala Note 3 a nemůže si ho vynachválit. :)
624012
*:+* Ode mne mamka dostala Note 3 a nemůže si ho vynachválit. *:)*
Vincent
0 0
reagovat
TedGeorge: Hadej co ode me dostane mama pod stromecek? :D
624011
TedGeorge: Hadej co ode me dostane mama pod stromecek? *:D*
0 0
reagovat

Vardant

Mám ho jako záložák z práce a docela mě vyhovuje. Žádnej problém s pomalým systémem jsem nezaznamenal. Ano baterka není z nej, ale on není zase tak náročnej a 5,5h s GPS vydrží.
624009
Mám ho jako záložák z práce a docela mě vyhovuje. Žádnej problém s pomalým systémem jsem nezaznamenal. Ano baterka není z nej, ale on není zase tak náročnej a 5,5h s GPS vydrží.
Vardant
0 0
reagovat

Vardant

díky za objasnění :+
624008
díky za objasnění *:+*
Vardant
0 0
reagovat

Ted

Tak ještě Motorola Moto E má Bt v4 + LE. Dokonce je na něj slíben i nadcházející Lolipop, takže by to mohlo nějakou dobu být aktuální.
624007
Tak ještě Motorola Moto E má Bt v4 + LE. Dokonce je na něj slíben i nadcházející Lolipop, takže by to mohlo nějakou dobu být aktuální.
Ted
0 0
reagovat
Moto G je u nás bohužel drahé. Moto E by nemuselo být špatné i když výkon/cena už asi nebude nejlepší.
624006
Moto G je u nás bohužel drahé. Moto E by nemuselo být špatné i když výkon/cena už asi nebude nejlepší.
0 0
reagovat

Clavius

Moc. Spis by bylo lepsi kolem 3k. Ale kdysi sem o ni uvazoval pro sebe a bude fakt vyborna... Ale pro to otcovo pouziti je to proste zbytecne dobry. A hlavne drahy, no...
624005
Moc. Spis by bylo lepsi kolem 3k. Ale kdysi sem o ni uvazoval pro sebe a bude fakt vyborna... Ale pro to otcovo pouziti je to proste zbytecne dobry. A hlavne drahy, no...
Clavius
0 0
reagovat
MTK = Mediatek - čipset. U čtyřjader(MT6582) byl s GPS dost velký problém, pokud tomu výrobce telefonu nevěnoval větší pozornost, takže předpokládám, že u dvoujader jako má právě to Lenovo to bude ještě horší.
624004
MTK = Mediatek - čipset. U čtyřjader(MT6582) byl s GPS dost velký problém, pokud tomu výrobce telefonu nevěnoval větší pozornost, takže předpokládám, že u dvoujader jako má právě to Lenovo to bude ještě horší.
0 0
reagovat
Motorola Moto G.
- Relativně nový model (aspoň v ČR)
- Čistý Android
- Pozitivní recenze
- Nejedná se o no-name výrobce
- BT LE
- Dá se sehnat do 5k.
624003
Motorola Moto G. - Relativně nový model (aspoň v ČR) - Čistý Android - Pozitivní recenze - Nejedná se o no-name výrobce - BT LE - Dá se sehnat do 5k.
0 0
reagovat

TedGeorge

nechceš nic co by na těch telefonech nebylo už x let dostupné, takže pokud si koupíš nějaký novější (aby měl kitkat a LE), tak by ti to fungovat mělo (čím dražší phone, tím detailnější, plynulejší atd...). Jak ale píše Vardant, levné telefony (nevím co myslel MTK) mívají horší GPS experience - v tomhle směru ale hádám stačí objednat z eshopu, rozbalit elegantně, zkusit a když bude vše ok, tak být happy, jinak do 14ti dnů vrátit.
624002
nechceš nic co by na těch telefonech nebylo už x let dostupné, takže pokud si koupíš nějaký novější (aby měl kitkat a LE), tak by ti to fungovat mělo (čím dražší phone, tím detailnější, plynulejší atd...). Jak ale píše Vardant, levné telefony (nevím co myslel MTK) mívají horší GPS experience - v tomhle směru ale hádám stačí objednat z eshopu, rozbalit elegantně, zkusit a když bude vše ok, tak být happy, jinak do 14ti dnů vrátit.
TedGeorge
0 0
reagovat
Telefony s MTK mívají dost pochybnou kvalitu GPS, čím levnější, tím horší.
623999
Telefony s MTK mívají dost pochybnou kvalitu GPS, čím levnější, tím horší.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se