Všechno jsou to zatím přeprodejci.
"Oficiálně" si to můžeš koupit přes net ze zahraničí. A teď koukám, že cena stejná jako iStyle. 
"Ved Samsung uz pomaly tyzden po predstaveni S5 zacne hovorit o S6 a podobne. Vid ich zufalost s hodinkami." TO je nějaké plácnutí do větru nebo argument na co?
Jinak ty ceny při uvedení v ČR Samsung oficiálně Apple iStyle nebo net ze zahraničí. GS4 17 tisíc, Iphone 5S 23 tisíc


Na webu lze nalézt videa z testů a standardní pružnost to splňuje.
Ale vyřešil jsem kulový, no, never mind... 

