Já bych pro začátek opravdu zůstal spíše u Androidu... Mám to ohmataný, a jsem s tím spokojen... Takže okna fakt ne, ale díky :)
Tony:
Měl jsem to v ruce a je to "malinký"... Oproti současnýmu mobilu to je 2x tak velký a nechci žádné velké pádlo, co dám do kapsy a při prvním kroku se to zlomí... Tohle je v pohodě do ruky a psát se na tom dá ;)
|
reagovat
|
. Stál před půlrokem nějakejch 8000 (myslím, slušnou část mi dotoval zaměstnavatel) a jsem s ním maximálně spokojenej - velmi slušný CPU, parádní displej a překvapivě slušná výdrž.
