Tak díky za všechny reakce, myslim, že je rozhodnuto.
|
reagovat
|
A pak jsem si na jaře, kdy to bylo pořád v záruce vyvyklal kabel napájení a to hrozně píčovali, že jsem si způsobil sám a neopravili mi nic 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Přijel technik a přímo v kanceláři mi vyměnil část desky, na které jsou 2 USB, jestli mu to trvalo 5 minut, tak to bylo hodně. |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|