Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 6021 - 6040 Napsat příspěvek
615450
http://www.hudy.cz/batohy_mestske_skolni/deuter-giga,42-Seda-cerna.html
0 0
reagovat
Nějakej tip na batoh umožňující přenášet jako v bavlnce 13ti palcový notebook?

Vůbec se v tom nevyznám, tak se zkusím poptat tady. Třeba někdo něco podobnýho už řešil.

Požadavky:
- Cena 1000-1500 Kč
- Kvalitní ochrana relativně křehkého 13ti palcového notebooku
- Prostorný, budu tam přenášet i plno jiných věcí
- Jsem zvyklý na baťoh, ne brašna

Díky za jakejkoliv rozumnej nápad :)
615448
Nějakej tip na batoh umožňující přenášet jako v bavlnce 13ti palcový notebook? Vůbec se v tom nevyznám, tak se zkusím poptat tady. Třeba někdo něco podobnýho už řešil. [b]Požadavky:[/b] - Cena 1000-1500 Kč - Kvalitní ochrana relativně křehkého 13ti palcového notebooku - Prostorný, budu tam přenášet i plno jiných věcí - Jsem zvyklý na baťoh, ne brašna Díky za jakejkoliv rozumnej nápad :)
0 0
reagovat

st39.6

S tímhle souhlas, ale tohle je asi jako ve Windows, vždycky u novýho Androidu strávím dost dlouho, že si deaktivovávám to co nepotřebuju a teď u těch novějších aktualizací se to dá deaktivovat už v systému a neni k tomu potřeba nic externího, jak to bylo dřív.
614863
S tímhle souhlas, ale tohle je asi jako ve Windows, vždycky u novýho Androidu strávím dost dlouho, že si deaktivovávám to co nepotřebuju a teď u těch novějších aktualizací se to dá deaktivovat už v systému a neni k tomu potřeba nic externího, jak to bylo dřív.
st39.6
0 0
reagovat
K tomu padání aplikací a OS: link
K přeplácanýmu systému: Android jako takovej je podstatně čistší než Apple (zvlášť po tom jejich slavnym redesignu UI), problém je v balastu, kterej výrobci jako Samsung, LG a další cpou do telefonu jako "bonus". Ale všechno se dá snadno odstranit, stačí mít tooo ... mozek. Nebo Play Edition.
Pokud člověk využívá služby Googlu, což by logicky měl, pokud chce využívat Android naplno, tak je Android taky bezstarostný prostředí a propojení mezi Chrome, Music, Knihovnou, Kalendářem atp. je flawless stejně jako u iTunes a appláckejch ekvivalentů. Že tomu tak neni, platilo pár let zpátky a lidi se na tom tak nějak zasekli.
Osobně je mi Apple ukradený. iPad se mi líbí, protože se na něm dobře čte (resp. na těch nejnovějších), ale zrovna iPhone mi přijde jako telefon, kterej z hlediska designu strašně zaspal dobu. Drží se mi ukrutně špatně, ten displej je takovej tu tu nu nu malinkej, je to křehký, takže to člověk musí schovat do nějakýho obalu, čimž stejně ten premium design zabije ... cena mi přijde jako ten nejmenší problém iPhonu.

Btw za deset tisíc bych Zetko teda nekupoval. Ten telefon je přecejen starší. Má dost neoslnivej displej, což je asi největší problém. Já podobný dilema řešil nedávno taky. Nakonec jsem se rozhodoval mezi Z1 (ano, jednickou) a G2 od LG. Byl jsem více méně rozhodnutej pro Z1, už jsem si ty telefony jen potřeboval osahat. Jenže jakmile jsem měl v ruce G2, bylo jasno. Sice to nemá premium design (Z1 a teď čerstvě Z2 jsou přenádherný telefony), ale displej je někde úplně jinde a padne fantasticky do ruky. Z1 se mmi strašně špatně držela. Navíc má G2 lepší baterku. A jelikož si na telefonu především čtu a potřebuju dobrou výdrž, kvalitnější displej a lepší baterka docela jasně rozhodly. Být tebou, v týhle cenový relaci to řešim podobně. G2 už teď bude určitě levnější, je to novější přistroj s mnohem lepším procesorem, baterkou i displejem.

Ale fakt si to všechno jdi nejdřív někam okoukat a osahat. Video recenze i klasický články pomáhaj jen v rámci možností....
614862
K tomu padání aplikací a OS: http://www.androidcentral.com/apps-crashed-most-gingerbread-things-have-improved-according-report K přeplácanýmu systému: Android jako takovej je podstatně čistší než Apple (zvlášť po tom jejich slavnym redesignu UI), problém je v balastu, kterej výrobci jako Samsung, LG a další cpou do telefonu jako "bonus". Ale všechno se dá snadno odstranit, stačí mít tooo ... mozek. Nebo Play Edition. Pokud člověk využívá služby Googlu, což by logicky měl, pokud chce využívat Android naplno, tak je Android taky bezstarostný prostředí a propojení mezi Chrome, Music, Knihovnou, Kalendářem atp. je flawless stejně jako u iTunes a appláckejch ekvivalentů. Že tomu tak neni, platilo pár let zpátky a lidi se na tom tak nějak zasekli. Osobně je mi Apple ukradený. iPad se mi líbí, protože se na něm dobře čte (resp. na těch nejnovějších), ale zrovna iPhone mi přijde jako telefon, kterej z hlediska designu strašně zaspal dobu. Drží se mi ukrutně špatně, ten displej je takovej tu tu nu nu malinkej, je to křehký, takže to člověk musí schovat do nějakýho obalu, čimž stejně ten premium design zabije ... cena mi přijde jako ten nejmenší problém iPhonu. Btw za deset tisíc bych Zetko teda nekupoval. Ten telefon je přecejen starší. Má dost neoslnivej displej, což je asi největší problém. Já podobný dilema řešil nedávno taky. Nakonec jsem se rozhodoval mezi Z1 (ano, jednickou) a G2 od LG. Byl jsem více méně rozhodnutej pro Z1, už jsem si ty telefony jen potřeboval osahat. Jenže jakmile jsem měl v ruce G2, bylo jasno. Sice to nemá premium design (Z1 a teď čerstvě Z2 jsou přenádherný telefony), ale displej je někde úplně jinde a padne fantasticky do ruky. Z1 se mmi strašně špatně držela. Navíc má G2 lepší baterku. A jelikož si na telefonu především čtu a potřebuju dobrou výdrž, kvalitnější displej a lepší baterka docela jasně rozhodly. Být tebou, v týhle cenový relaci to řešim podobně. G2 už teď bude určitě levnější, je to novější přistroj s mnohem lepším procesorem, baterkou i displejem. Ale fakt si to všechno jdi nejdřív někam okoukat a osahat. Video recenze i klasický články pomáhaj jen v rámci možností....
0 0
reagovat

Vincent

Cena je jen detail (Androidy této úrovně tuším levnější nijak zásadně nejsou, navíc levnější iPhony už se prodávají a nikdo je nechce), ale otevřenost, kompatibilita, větší možnosti v používání, silný korporátní diktát Applu (tohle zní hrozně hipstersky, ale líp jeho přístup asi popsat nejde) - hlavní rozdíl je filosofický... ale to jsou dekády staré debaty, Mac vs Windows/Linux all over again.

Tedy cena problém je, ale to spíš jen v případě kdy někdo začne o iPhonu nadrženě blábolit v odpověď na dotaz "poraďte slušný telefon za pětku" :D
614848
Cena je jen detail (Androidy této úrovně tuším levnější nijak zásadně nejsou, navíc levnější iPhony už se prodávají a nikdo je nechce), ale otevřenost, kompatibilita, větší možnosti v používání, silný korporátní diktát Applu (tohle zní hrozně hipstersky, ale líp jeho přístup asi popsat nejde) - hlavní rozdíl je filosofický... ale to jsou dekády staré debaty, Mac vs Windows/Linux all over again. Tedy cena problém je, ale to spíš jen v případě kdy někdo začne o iPhonu nadrženě blábolit v odpověď na dotaz "poraďte slušný telefon za pětku" *:D*
Vincent
0 0
reagovat
Par mamlasu si tam jde vzdycky asi stoupnout, ale prijde mi, ze uz se to tak nejak uklidnilo :)
614846
Par mamlasu si tam jde vzdycky asi stoupnout, ale prijde mi, ze uz se to tak nejak uklidnilo :)
0 0
reagovat

Vincent

Nižší ceny i vzhledem ke konkurenci?
614843
Nižší ceny i vzhledem ke konkurenci?
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Ano ano, nižší ceny, ale ty fronty a "módní styl" je v té Americe taky... ;) Lidi co pomalu nemaj aby normálně žili si kupujou toto...

Ono né nadarmo se říká, že úspšní a bohatí to nemají potřebu moc dávat najevo (viz outfity Jobse, Gatese, atd)... Ale ti co na to nemají, si tím něco kompenzujou...

Vím že tohle je asi kontroverzní názor, ale já to tak vidím... Hlavně ve svém okolí...

V Americe to může být jiné s ohledem na ty ceny, ale ten fanatismus tam je ještě větší možná...
614841
Ano ano, nižší ceny, ale ty fronty a "módní styl" je v té Americe taky... *;)* Lidi co pomalu nemaj aby normálně žili si kupujou toto... Ono né nadarmo se říká, že úspšní a bohatí to nemají potřebu moc dávat najevo (viz outfity Jobse, Gatese, atd)... Ale ti co na to nemají, si tím něco kompenzujou... Vím že tohle je asi kontroverzní názor, ale já to tak vidím... Hlavně ve svém okolí... V Americe to může být jiné s ohledem na ty ceny, ale ten fanatismus tam je ještě větší možná...
Vincent
0 0
reagovat
Mildik: Tohle je regionalni, protoze v US ma Apple kazdej druhej clovek vzhledem k nizsim cenam.
614839
Mildik: Tohle je regionalni, protoze v US ma Apple kazdej druhej clovek vzhledem k nizsim cenam.
0 0
reagovat
Já osobně proti Applu nic nemám a nevidím problém do toho jít. Osobně iPhone mně vyhovuje více jak Android (nemám přitom ani jeden). ... Ale strašně mě v negativním smyslu vytáčí ta komunita okolo toho...

Prostě nechápu to šílenství. Apple je fajnové značka, ale ty lidi bych třískal... Já nechci nikoho soudit, ale prostě to vidím okolo sebe...

Známá si kupovala nové PC... požadavky? "Cokoliv od Applu"... snaha jí vysvětlit, co to obnáší, že tam nejsou windows, atd... To všechno je irelevnatní, hlavně aby to byl Apple... Ano, nakonec si ho koupila a hnedka nafotila celé album s popiskama jako #apple #style #modernlady #fashioneverywhere atd atd...

A takhle by se dalo pokračovat... Podobně jako lidi, co čekají týden (!!!) před prodejnou, aby byli mezi "prvními"... kurva, kdo si dneska může dovolit promrhat takhle týden času... co práce, povinnosti?

Suma sumárum mi přijde, že hromada lidí a stálých zákazníků Applu si akorát hraje na něco, co nejsou. Koupí drahého Applu si něco dokazují a ne nadarmo se zákazníkům Applu říká ovečky... Vtipů na toto téma je hromada... Když občas vidím, kdo všechno má iPhone (a je schopnej si vám pořád stěžovat, jak ho málo platí a že nemá ani na dovolenou, ale už teď musí začínat šetřit na novej model...), tak to prostě nechápu...

Apple vyvíjí skvělé výrobky, které bohužel nejsou pro každého (viz cena)... Paradoxně ale většina zákazníků Applu jsou ti, kteří by měli sáhnout po levnějších alternativách... Alespoň by si pak nemuseli stěžovat, že nemůžou dětem zaplatit kroužky...
614833
Já osobně proti Applu nic nemám a nevidím problém do toho jít. Osobně iPhone mně vyhovuje více jak Android (nemám přitom ani jeden). ... Ale strašně mě v negativním smyslu vytáčí ta komunita okolo toho... Prostě nechápu to šílenství. Apple je fajnové značka, ale ty lidi bych třískal... Já nechci nikoho soudit, ale prostě to vidím okolo sebe... Známá si kupovala nové PC... požadavky? "Cokoliv od Applu"... snaha jí vysvětlit, co to obnáší, že tam nejsou windows, atd... To všechno je irelevnatní, hlavně aby to byl Apple... Ano, nakonec si ho koupila a hnedka nafotila celé album s popiskama jako #apple #style #modernlady #fashioneverywhere atd atd... A takhle by se dalo pokračovat... Podobně jako lidi, co čekají týden (!!!) před prodejnou, aby byli mezi "prvními"... kurva, kdo si dneska může dovolit promrhat takhle týden času... co práce, povinnosti? Suma sumárum mi přijde, že hromada lidí a stálých zákazníků Applu si akorát hraje na něco, co nejsou. Koupí drahého Applu si něco dokazují a ne nadarmo se zákazníkům Applu říká ovečky... Vtipů na toto téma je hromada... Když občas vidím, kdo všechno má iPhone (a je schopnej si vám pořád stěžovat, jak ho málo platí a že nemá ani na dovolenou, ale už teď musí začínat šetřit na novej model...), tak to prostě nechápu... Apple vyvíjí skvělé výrobky, které bohužel nejsou pro každého (viz cena)... Paradoxně ale většina zákazníků Applu jsou ti, kteří by měli sáhnout po levnějších alternativách... Alespoň by si pak nemuseli stěžovat, že nemůžou dětem zaplatit kroužky...
0 0
reagovat

Vincent

to je hezké do chvíle, než zjistíš že máš třeba ipad a iphone ale v pc máš normální systém (třeba chceš hrát hry...) a tohle propojení ti jde do kytek. A v ten moment věřím že androidí telefon se spuštěným airdroidem bude nádherná věc (nevím co a v jakém stavu má apple, ale tahle aplikačka se ti v jakémkoli systému spustí v prohlížeči s moderním rozhraní a jdou tam přetahovat soubory, odesílat smsky, zjišťovat stav mobilu atd... v podstatě úplně všechno...) Zatímco třeba apple nepřipojíš a jeho mobil bude ve smyslu poměru ceny a výkonu nehorázně předražený.
614832
to je hezké do chvíle, než zjistíš že máš třeba ipad a iphone ale v pc máš normální systém (třeba chceš hrát hry...) a tohle propojení ti jde do kytek. A v ten moment věřím že androidí telefon se spuštěným airdroidem bude nádherná věc (nevím co a v jakém stavu má apple, ale tahle aplikačka se ti v jakémkoli systému spustí v prohlížeči s moderním rozhraní a jdou tam přetahovat soubory, odesílat smsky, zjišťovat stav mobilu atd... v podstatě úplně všechno...) Zatímco třeba apple nepřipojíš a jeho mobil bude ve smyslu poměru ceny a výkonu nehorázně předražený.
Vincent
0 0
reagovat

Vincent

Keď nemáš ani jedno od Apple, tak takisto funguje všetko ako má a je to prepojené. :D
614830
Keď nemáš ani jedno od Apple, tak takisto funguje všetko ako má a je to prepojené. *:D*
Vincent
0 0
reagovat
to byl jenom vtip :-(
614829
to byl jenom vtip :-(
0 0
reagovat
Cool, diky za rozumny nazory. Ja s vama souhlasim, ze kdyz chce nekdo mit "custom" veci a hrabat se v tom trosku, tak na to to samozrejme neni idealni. Pro me je dulezitejsi vzajemny propojeni iPhone - iPad - iMac a takova ta "lehkost" a bezstarostnost toho prostredi - vsechno funguje jak ma, aniz bych se v tom musel hrabat :)
614828
Cool, diky za rozumny nazory. Ja s vama souhlasim, ze kdyz chce nekdo mit "custom" veci a hrabat se v tom trosku, tak na to to samozrejme neni idealni. Pro me je dulezitejsi vzajemny propojeni iPhone - iPad - iMac a takova ta "lehkost" a bezstarostnost toho prostredi - vsechno funguje jak ma, aniz bych se v tom musel hrabat :)
0 0
reagovat
Heh, tak evidentne som na okraji android skupiny:))
614827
Heh, tak evidentne som na okraji android skupiny*:))*
0 0
reagovat
Vincent: Nikto tu nespomina Apple, je lebo NASOBNE drahsi nez alternativy a vacsina ludi si to proste nemoze dovolit. Osobne proti nemu nic velmi nemam, len mi pride trochu zvazujuci. Na druhu stranu vidim tie klady.

5 rokov som mal ipod touch a hojne som ho vyuzival, len tak pre info.
614826
Vincent: Nikto tu nespomina Apple, je lebo NASOBNE drahsi nez alternativy a vacsina ludi si to proste nemoze dovolit. Osobne proti nemu nic velmi nemam, len mi pride trochu zvazujuci. Na druhu stranu vidim tie klady. 5 rokov som mal ipod touch a hojne som ho vyuzival, len tak pre info.
0 0
reagovat
iPhone mám a nemá žiadnu veľkú výhodu oproti Androidom. Skôr nevýhody. Nikomu by som ho nedoporučil kupovať. Za tú cenu sa to naozaj neoplatí.
614825
iPhone mám a nemá žiadnu veľkú výhodu oproti Androidom. Skôr nevýhody. Nikomu by som ho nedoporučil kupovať. Za tú cenu sa to naozaj neoplatí.
0 0
reagovat

Vincent

logicky cena hraje roli. Za mě je to ale protože je to naprosto uzavřená platforma. Svůj android mám btw rootovaný, z vyměněným systémem a kdesi čím (pravda, ne každý je geek-enough na to aby tu možnost ocenil, ale je tam) a z druhé strany mi nikdo netlačí např konkrétní custom port pro hdd abych si musel koupit applem obalený hdd za trojnásobek jeho neobalené ceny... a nikdo jiný jej levněji neudělá bo apple. Tohle je jejich obecná politika (neříkám že to třeba není příjemnější než to bylo ale to je důvod proč je já osobně nemůžu ani cítit)

Ono mi přijde logické, že si třeba koupím nějaký HW, na něj si hodím nějaký SW, když to bude OS, tak mi nebude bránit instalovat si cokoli se mi zamane atd. atp. a cokoli co jde proti této filosofii mi SILNĚ vadí.
614824
logicky cena hraje roli. Za mě je to ale protože je to naprosto uzavřená platforma. Svůj android mám btw rootovaný, z vyměněným systémem a kdesi čím (pravda, ne každý je geek-enough na to aby tu možnost ocenil, ale je tam) a z druhé strany mi nikdo netlačí např konkrétní custom port pro hdd abych si musel koupit applem obalený hdd za trojnásobek jeho neobalené ceny... a nikdo jiný jej levněji neudělá bo apple. Tohle je jejich obecná politika (neříkám že to třeba není příjemnější než to bylo ale to je důvod proč je já osobně nemůžu ani cítit) Ono mi přijde logické, že si třeba koupím nějaký HW, na něj si hodím nějaký SW, když to bude OS, tak mi nebude bránit instalovat si cokoli se mi zamane atd. atp. a cokoli co jde proti této filosofii mi SILNĚ vadí.
Vincent
0 0
reagovat
Haha Tony.. ne ale ted vazne, obcas citim takovej "tridni" odpor k iPhoneu od lidi z Ceska a nevim presne cim to je. Je to jen v te cene? Me osobne ta cistota a prehlednost vyhovuje nejvic ze vsech operacnich systemu, nemluve o tom ze to ma krasnej design a padne do ruky tak akorat. Ja nerikam, ze Android je spatnej system, ale kdykoliv jsem se snazil se v tom hrat, tak mi to prislo prehlceny vsim moznym, celkem dost to padalo v porovnani s iOS a navic to bylo velky jak krava. Jen se snazim pochopit mistni "anti-iPhone" mentalitu; tot vse :)
614823
Haha Tony.. ne ale ted vazne, obcas citim takovej "tridni" odpor k iPhoneu od lidi z Ceska a nevim presne cim to je. Je to jen v te cene? Me osobne ta cistota a prehlednost vyhovuje nejvic ze vsech operacnich systemu, nemluve o tom ze to ma krasnej design a padne do ruky tak akorat. Ja nerikam, ze Android je spatnej system, ale kdykoliv jsem se snazil se v tom hrat, tak mi to prislo prehlceny vsim moznym, celkem dost to padalo v porovnani s iOS a navic to bylo velky jak krava. Jen se snazim pochopit mistni "anti-iPhone" mentalitu; tot vse *:)*
0 0
reagovat
Takhle tu budem reagovat na Vincenta. :D link
614815
Takhle tu budem reagovat na Vincenta. *:D* http://i.imgur.com/UcfvuAN.jpg
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se