Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65181 - 65200 Napsat příspěvek
a Peter Jackson to robí už dekádu...
603278
a Peter Jackson to robí už dekádu...
0 0
reagovat
SteKi: Taky se tím bavím... Aby člověk koupil komplet bonusovou výbavu, musí koupit v podstatě tři edice, z toho dvě limitky BD a jednu digi kopii (to aby mu ty další dvě přiložené u fyzických nosičů byly na dvě věci...)
Připočítejte si k tomu to, že se nepřepíná do "fake IMAX formátování" a vyjde vám z toho totální fail Paramountů...
603277
SteKi: Taky se tím bavím... Aby člověk koupil komplet bonusovou výbavu, musí koupit v podstatě tři edice, z toho dvě limitky BD a jednu digi kopii (to aby mu ty další dvě přiložené u fyzických nosičů byly na dvě věci...) Připočítejte si k tomu to, že se nepřepíná do "fake IMAX formátování" a vyjde vám z toho totální fail Paramountů...
0 0
reagovat

to ako vazne?!?

603276
http://www.blastr.com/2013-8-29/wheres-bonus-content-star-trek-darkness-not-blu-ray *:-*
to ako vazne?!?
0 0
reagovat

Výprodej No.2

Mám tu ještě pár klíčů a potřebuju se toho zbavit. Kdo chce, tak ať si řekne... :D

Mirrors's edge - Steam

Burnout Paradise - Steam

Medal of Honor - Origin

A když někdo moc moc poprosí, tak se tu najde i Dead Space :D
603275
Mám tu ještě pár klíčů a potřebuju se toho zbavit. Kdo chce, tak ať si řekne... *:D* Mirrors's edge - Steam Burnout Paradise - Steam Medal of Honor - Origin A když někdo moc moc poprosí, tak se tu najde i Dead Space *:D*
Výprodej No.2
0 0
reagovat

Miluju Chelsea!!!

...i přestože dnes nezvítězila :+8)
603274
...i přestože dnes nezvítězila *:+**8)*
Miluju Chelsea!!!
0 0
reagovat
Dnes jsem byl na Elysium a už když jsem objednával lupeny, bylo mi divné, že to je v IMAXu. Nebyla pro něj ani jedna scéna, kdy se klasicky roztáhne plátno, to tam hodili, že neměli co dávat nebo to natočilo pro 4k sály, tak chtěli využít obří plátno? ;) Ale i tak super, já byl skoro až nadšen!
603273
Dnes jsem byl na Elysium a už když jsem objednával lupeny, bylo mi divné, že to je v IMAXu. Nebyla pro něj ani jedna scéna, kdy se klasicky roztáhne plátno, to tam hodili, že neměli co dávat nebo to natočilo pro 4k sály, tak chtěli využít obří plátno? *;)* Ale i tak super, já byl skoro až nadšen!
0 0
reagovat

Ted

... jedinej odkaz na "nigga cock", kterej nema v oblibenejch (ba dum tssss)
603272
... jedinej odkaz na "nigga cock", kterej nema v oblibenejch (ba dum tssss)
Ted
0 0
reagovat
Nevim teda, jak to gonzi googlil. Neverim tomu, ze by to znal. Clovek muze mit klicovejch slov kolik chce, ale jak do googlu zada nigga cock tak proste konci.
603271
Nevim teda, jak to gonzi googlil. Neverim tomu, ze by to znal. Clovek muze mit klicovejch slov kolik chce, ale jak do googlu zada nigga cock tak proste konci.
0 0
reagovat
na vuelte nie je sagan :)
603270
na vuelte nie je sagan :)
0 0
reagovat
Je to ten Ludacris, gonzi to fakt nasel !!!!
603269
Je to ten Ludacris, gonzi to fakt nasel !!!!
0 0
reagovat
Kdybyste neřešili takovýhle kraviny a radši se dívali na Vueltu. ?):D
603267
Kdybyste neřešili takovýhle kraviny a radši se dívali na Vueltu. *?)**:D*
0 0
reagovat
Já narazil na borce, co si nemohl najít přítelkyni, tak radši na dvorku prcá slepice....
603266
Já narazil na borce, co si nemohl najít přítelkyni, tak radši na dvorku prcá slepice....
0 0
reagovat
btw jsem při hledání narazil na tohle link :D:D:D
603265
btw jsem při hledání narazil na tohle http://www.youtube.com/watch?v=8410qUT4QtA *:D**:D**:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

603264
http://www.youtube.com/watch?v=eO9c5abCyZE
TedGeorge
0 0
reagovat

Ted

link Má to videoklip? Občas se tam ozve kohout.
603263
http://www.youtube.com/watch?v=T6_sC1y_0_k Má to videoklip? Občas se tam ozve kohout.
Ted
0 0
reagovat

Sam

Boží. Japonský strýček Jedlička... poprskal jsem si monitor. :D
603261
Boží. Japonský strýček Jedlička... poprskal jsem si monitor. *:D*
Sam
0 0
reagovat
Mildík: Díky
Tony: Ne
Sam: Ne
Ostatní: Sorry
603260
[b]Mildík:[/b] Díky [b]Tony:[/b] Ne [b]Sam:[/b] Ne [b]Ostatní:[/b] Sorry
0 0
reagovat

Sam.Vimes

:D Geniální. Tohle by se mělo povinně promítat odpůrcům multikulturalismu.
603259
*:D* Geniální. Tohle by se mělo povinně promítat odpůrcům multikulturalismu.
Sam.Vimes
0 0
reagovat
Při hledání jsem narazil na tohle, a... víc asi nezvládnu :D
603258
Při hledání jsem narazil na [link="http://www.youtube.com/watch?v=yO7MWuJ7zLA"]tohle[/link], a... víc asi nezvládnu *:D*
0 0
reagovat
Nehrál tam někdo na elektrickou kytaru? link
603257
Nehrál tam někdo na elektrickou kytaru? http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/av0r48O_460sa.gif
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se