Ale co nějak nepobírám je naše zlínské publikum... pár kousků docela fest ignoranti a k tomu nulová propagace (na její dopolední autogramiádu dorazilo prý jen velmi málo lidí, já mezi nima, prostě nikde se to nedalo vyčíst
)Edit: Její výška nějakých 175cm, což by mohlo odpovídat.

[/OT]

