
S tím co píšeš, podle čísel asi ne, ale když se bavím osobně s některejma distributorama, tak buď sami ještě vůbec nechápou,že se přístup k prodeji filmů mění, nebo to chápou dobře (překvapivě třeba Bonton má docela slušnou představu), ale jsou vázaní na omezení ze strany americkejch studií, který jim prostě nedovolí udělat to pořádně (byť to v USA už prasklo). Důležitost CE trhu je -10

Když už, tak by se dalo polemizovat o moralitě takového jednání.


