Jak můžeš něco takového říct ? jaká náhoda ? včem byla Kanada tak lepší ?
Jo důraznější to byly, drželi útočné pásmo, ale šance ? pro brankáře žádné nebezpečí a Spezza měl veliké štěstí ...
Disketa
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...s tou troubou si ze mě děláš prdel? 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|