)Fluke
Nj, ale znáš to, něco se pokazí, v Americe zaplatí odškodné a pak to vyexpedují do rozvojových zemí jako je ČR. ;) J/k, jestli už to vyřešili, tak je to OK, i když bych si i tak připlatil za to VAIO (resp. já ne, protože bojkotuju SONY, já bych si počkal na link
)
)|
reagovat
|
..just joking, vždyť je to nadupanej komp. Sic se starší grafikou, ale výkonou.


