Trdlo: Já to slyšel a... je to zajímavý pocit, rozhodně jinačí než fyzické 5.1ale rozhodně prostorové... Osobně by jsem raději šel do reálné 5.1, ale Yamaha je značka se zárukou sama o sobě. Pak už je to jenom na zvyku....
|
reagovat
|

.
CCD a CMOS cipy jsem take nevedel, ze nejdou porovnavat... Takze proto asi nema 3CCD, kdyz je to neco jineho.. Aha! No asi takhle, chtel bych z toho dostat co nejhezci obraz (jak jinak), nechtel jsem kameru na zadna media (vim, ze kazetky hlavne u canonu jsou v poho), ale nejak se mi proste HDD libi, material urcite chci pekne nastrihat (asi v Pinnaclu) a pote ho vypalit a zarchivovat na blucka, tocit budu hlavne dovci, vylety, prirodu... Poustet to budu na FULL HD LCD a PC je dalsi investice s kamerou 