Já se jenom obávám, aby top nebyl ten typ hry, která podle konceptu a na promo videích vypadá jako úžasná revoluční bomba, a pak, když k tomu sedneš, tě to přestane po půl hodině bavit. :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
) Co se tyce PC, bylo na nem Far Cry, Brothers in Arms, Stracraft, ale pripadalo mi, ze konzole byly jasne v prevaze, coz mam radost 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak dovolat se do UPC nemáme problém jenom mi, ale i samotní zaměstanci, viděno na vlastní oči
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Dik|
reagovat
|
Jinak doufam, ze snad usnu, ale nevypada to dobre 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(ty ze me asi budou nadseny :D)|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|