
A vážně mi nepřijede FBI prostřelit hlavu, že se přihlašuju neoprávněně ze dvou účtů a ještě do úplně jiný země? Já už si ten US účet jakože založil před nějakou dobou, ale nějak jsem ho ještě nepoužil.... 

|
reagovat
|

... tak proto si vsichni stezujou, ze se na psstore nic nedeje. vy chodite do cesky diry
