
btw. Karel říkal 70cm, ne? takže nejlepší by se bylo podívat po 26" TV nebo monitoru;) link

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak, čas jako mám... zatím budu přemítat o tom, jestli si k sobě do pokoje teda povedu televizi nebo ne. Je to dilema, protože na ni sice už pár let nekoukám, ale co kdyby... 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


Proto 4:3. Jenže v budoucnu na tom budu možná dělat i něco jinýho (třeba mě někdo z vás do Blu vlny... až vyjde ta Casablanca
), takže bych rád, aby to vypadalo k světu a mělo to ty moderní blbiny okolo.|
reagovat
|