LG GGW-H20L
|
reagovat
|

|
reagovat
|
), právě dřív jsem z Alza vyzvedával osobně protože nenabízeli Č, ale jenom tyhle přepravní společnosti, kterýma bych už si nikdy nic přepravovat nenechal
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
Kdyby byla vadná a dával jsem to reklamovat, tak už se mi to pomalu nevyplatí.|
reagovat
|


|
reagovat
|
kolikrát jsi tam už objednával ? 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|