to Silence: ZX spectrum jsem nikdy nemel ani jsem nemel moznsot si na nem neco zkusit, jak to skoda...to Pumiix: jj, to karate si pamatuji, ale Vectormana jsem nikdy nehral, ja paril hlavne toto: link
to Silence: ZX spectrum jsem nikdy nemel ani jsem nemel moznsot si na nem neco zkusit, jak to skoda...
to Silence: ZX spectrum jsem nikdy nemel ani jsem nemel moznsot si na nem neco zkusit, jak to skoda...|
reagovat
|



