Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16081 - 16100 Napsat příspěvek
"teprve posledni dobou se zacinaji v herni sfere prosazovat konzole"... myslis tou posledni dobou 80. leta, kdy se na NES prodaval Mario v poctu 40 milionu kusu? ;)
490854
"teprve posledni dobou se zacinaji v herni sfere prosazovat konzole"... myslis tou posledni dobou 80. leta, kdy se na NES prodaval Mario v poctu 40 milionu kusu? ;)
0 0
reagovat

Karbous

to nevytopim, moc vody si do vlaku neberu;)
490843
to nevytopim, moc vody si do vlaku neberu*;)*
Karbous
0 0
reagovat

Sentido

To s tím ale v zimě vytopíš celej vagón, ne? :D
490842
To s tím ale v zimě vytopíš celej vagón, ne? *:D*
Sentido
0 0
reagovat
nove hry jdou ruku v ruce s novymi technologiemi. z toho pak plyne ze na nove hry je potreba novy HW. tak to bylo vzdycky. teprve posledni dobou se zacinaji v herni sfere prosazovat konzole (i kdyz konzole si po cca 5 letech, mozna i min, taky zada vymenu za hwove schopnejsi PS4, Xbox370....)

jeste ze mam svuj notebook na nemz si muzu, treba ve vlaku, zapnout COD4 ve full grafice, pak si pustit film nebo hudbu a nakonec ho hodit do batohu a jit na kafe.
490835
nove hry jdou ruku v ruce s novymi technologiemi. z toho pak plyne ze na nove hry je potreba novy HW. tak to bylo vzdycky. teprve posledni dobou se zacinaji v herni sfere prosazovat konzole (i kdyz konzole si po cca 5 letech, mozna i min, taky zada vymenu za hwove schopnejsi PS4, Xbox370....) jeste ze mam svuj notebook na nemz si muzu, treba ve vlaku, zapnout COD4 ve full grafice, pak si pustit film nebo hudbu a nakonec ho hodit do batohu a jit na kafe.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Čo by mali povedať. Začali by vyrábať vymeniteľné grafiky pre konzoly a celá mašinéria by sa začala nanovo 8)
490830
Čo by mali povedať. Začali by vyrábať vymeniteľné grafiky pre konzoly a celá mašinéria by sa začala nanovo *8)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Víte na co jste zapomněli? Co by asi řekla nVidia a AMD-ATi , kdyby přestaly hry na PC. Oni potřebují hráče, aby mohly prodávat své grafiky.
490828
Víte na co jste zapomněli? Co by asi řekla nVidia a AMD-ATi , kdyby přestaly hry na PC. Oni potřebují hráče, aby mohly prodávat své grafiky.
0 0
reagovat
Taky doufám, 5 zní lákavě a opravdu bych o něm uvažoval. Jo, tyhle psychologické cenové hranice:D.
490824
Taky doufám, 5 zní lákavě a opravdu bych o něm uvažoval. Jo, tyhle psychologické cenové hranice*:D*.
0 0
reagovat
"low-end uživatel"... :))
490823
"low-end uživatel"... *:))*
0 0
reagovat
mihhi: pocitam, ze bude par slev oproti kamennym obchodum
psema: ok, velka omluva. To ale nic nemeni na tom, ze v horizontu dvanacti mesicu je ciste pro hry X360 rovnocennou volbou jako PS3... za skoro polovicni cenu. ;) na to uslysi spousta low-end uzivatelu...
490822
mihhi: pocitam, ze bude par slev oproti kamennym obchodum psema: ok, velka omluva. To ale nic nemeni na tom, ze v horizontu dvanacti mesicu je ciste pro hry X360 rovnocennou volbou jako PS3... za skoro polovicni cenu. ;) na to uslysi spousta low-end uzivatelu...
0 0
reagovat
Nemá někdo odkaz na prodej her za minulý rok podle jednotlivých platforem? Všude ty konzole (nebo spíš Wii + ty dva hybridy :)) počítají dohromady.
490821
Nemá někdo odkaz na prodej her za minulý rok podle jednotlivých platforem? Všude ty konzole (nebo spíš Wii + ty dva hybridy *:)*) počítají dohromady.
0 0
reagovat
PC má v zálohe stále zopaŕ és a ako naznačil imf, ťaží s istých, pre import na konzoly nie až tak zaujímavých titulov. V súvislosti s Warcraftom a Blizzardom obecne je zaujímavá jedna vec - Blizzard totálne kašle na moderné technológie. Jeho hry majú absolútne priemernú grafiku a vďaka tomu žiadneho hráča netrápi, že nemá v kompe grafiku, ktorá by ich utiehla. Jednoduchá, ale o to účinnejšia metóda :)
490820
PC má v zálohe stále zopaŕ és a ako naznačil imf, ťaží s istých, pre import na konzoly nie až tak zaujímavých titulov. V súvislosti s Warcraftom a Blizzardom obecne je zaujímavá jedna vec - Blizzard totálne kašle na moderné technológie. Jeho hry majú absolútne priemernú grafiku a vďaka tomu žiadneho hráča netrápi, že nemá v kompe grafiku, ktorá by ich utiehla. Jednoduchá, ale o to účinnejšia metóda *:)*
0 0
reagovat

rcorp

Zkoumá se jak je přinutit platit za originální hru, která na rozdíl od konzolí už není vůbec drahá. Přesvědčit je hrát není problém8)
490819
Zkoumá se jak je přinutit platit za originální hru, která na rozdíl od konzolí už není vůbec drahá. Přesvědčit je hrát není problém*8)*
rcorp
0 0
reagovat
imf, oficiálně u nás za 6, přepočty z € zase selhaly:(
490818
imf, oficiálně u nás za 6, přepočty z € zase selhaly*:(*
0 0
reagovat
imf: ano, vůbec mi tu hry nerostou jako houby po dešti... ale za tvou nevědomost ti odpouštím.:D
490817
imf: ano, vůbec mi tu hry nerostou jako houby po dešti... ale za tvou nevědomost ti odpouštím.*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Jasně, protože tady je bůhvíkolik PC=potenciálních hráčů, takže se logicky snaží nějak vykoumat, jak je přinutit hrát. :)
490816
Jasně, protože tady je bůhvíkolik PC=potenciálních hráčů, takže se logicky snaží nějak vykoumat, jak je přinutit hrát. :)
Fluke
0 0
reagovat

rcorp

Ale jasne... nicmene cislama prodeju by to bez tehle her byla druha liga... tj. a stejne se to asi stane... PC se bud vzchopi diky HW naskoku nebo se z nej casem stane odloziste portu... second hand. ;)
490815
Ale jasne... nicmene cislama prodeju by to bez tehle her byla druha liga... tj. a stejne se to asi stane... PC se bud vzchopi diky HW naskoku nebo se z nej casem stane odloziste portu... second hand. ;)
rcorp
0 0
reagovat

rcorp

Už kvůli tomu založili nevýdělečnou asociaci:)

imf: hlavně nebrat tu možnost použít jakýkoli 2.5" SATA HDD:)
490814
Už kvůli tomu založili nevýdělečnou asociaci*:)* imf: hlavně nebrat tu možnost použít jakýkoli 2.5" SATA HDD*:)*
rcorp
0 0
reagovat

imf

Tam kde je teď. :) Když zrušíš dvě hry, tak nezrušíš ty všechny lidi, kteří si chtějí zahrát všechny ty ostatní hry. :)
Udělat z kancelářského/multimediálního PC herní (samozřejmě ne high-endové) stojí pár šupů.
490813
Tam kde je teď. :) Když zrušíš dvě hry, tak nezrušíš ty všechny lidi, kteří si chtějí zahrát všechny ty ostatní hry. :) Udělat z kancelářského/multimediálního PC herní (samozřejmě ne high-endové) stojí pár šupů.
imf
0 0
reagovat
Psema: Se vsi uctou, ty nejsi hrac, koupil sis PSko kvuli blu-ray mechanice. Takze tvoje odpoved ma vahu vzduchu. ;)
490812
Psema: Se vsi uctou, ty nejsi hrac, koupil sis PSko kvuli blu-ray mechanice. Takze tvoje odpoved ma vahu vzduchu. ;)
0 0
reagovat
no, nebral bych to. Sorry.:D
490811
no, nebral bych to. Sorry.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se