Tak to jsem na tu slevu zvedav, u nas to bude ale kazdopadne tak o nekolik mesicu pozdeji nez kdekoliv jinde, jelikoz nase ´rychlost´ je neskutecna... Cekam cekam na to, hlavne az klesne palirna tak po 5 tisic, zacnu uvazovat
|
reagovat
|
.
. 
