Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 16721 - 16740 Napsat příspěvek
Tak to jsem na tu slevu zvedav, u nas to bude ale kazdopadne tak o nekolik mesicu pozdeji nez kdekoliv jinde, jelikoz nase ´rychlost´ je neskutecna... Cekam cekam na to, hlavne az klesne palirna tak po 5 tisic, zacnu uvazovat
488727
Tak to jsem na tu slevu zvedav, u nas to bude ale kazdopadne tak o nekolik mesicu pozdeji nez kdekoliv jinde, jelikoz nase ´rychlost´ je neskutecna... Cekam cekam na to, hlavne az klesne palirna tak po 5 tisic, zacnu uvazovat
0 0
reagovat
No to asi proto, že vypalovací mě fakt nelákají, netuším co bych na ně vypaloval;).
488726
No to asi proto, že vypalovací mě fakt nelákají, netuším co bych na ně vypaloval*;)*.
0 0
reagovat

mihhi

No jasně, že jo. Aha, nenapadlo mě, že by to někdo chápal jako disky s filmy.
488725
No jasně, že jo. Aha, nenapadlo mě, že by to někdo chápal jako disky s filmy.
mihhi
0 0
reagovat
Podle toho originálu se hovoří o vypalovacích médiích. Možná si to myslel taky:).
488724
Podle toho originálu se hovoří o vypalovacích médiích. Možná si to myslel taky*:)*.
0 0
reagovat
BR disky budou levnější... značně neodbornej článek, ale na skutečnosti by to nic měnit nemělo :)
488723
[link="http://www.gamepark.cz/bluray_disky_budou_levnejsi_21645.htm"]BR disky budou levnější[/link]... značně neodbornej článek, ale na skutečnosti by to nic měnit nemělo *:)*
0 0
reagovat
Tak Blu-Ray prehravac k X-BOXu 360 nepravdepodobny - link
488722
Tak Blu-Ray prehravac k X-BOXu 360 nepravdepodobny - http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=93248
0 0
reagovat

Ravenhorn

Diky, zkusim koupi ;)
488714
Diky, zkusim koupi *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat
Njn... mozna to bude tim, ze v trafikach se prodavaji HLAVNE casopisy... az prejdou na granaty, zrejme zmeni nazev. ;)

DVD casopisy padaji jako houby po desti, zejmena diky tem zlevnenym DVD za pade, takze v tomhle ohledu jsou likvidacni predpovedi spravne. ;)
488712
Njn... mozna to bude tim, ze v trafikach se prodavaji HLAVNE casopisy... az prejdou na granaty, zrejme zmeni nazev. ;) DVD casopisy padaji jako houby po desti, zejmena diky tem zlevnenym DVD za pade, takze v tomhle ohledu jsou likvidacni predpovedi spravne. ;)
0 0
reagovat
další ne zrovna dobrý článek. Tohle je přání Microsoftu, ale já mám za to, že prodej DVD a BRD ještě bude velmi dlouho. Tohle se říkalo o časopisech a jak to je. Trafika je jich plná.
488711
další ne zrovna dobrý článek. Tohle je přání Microsoftu, ale já mám za to, že prodej DVD a BRD ještě bude velmi dlouho. Tohle se říkalo o časopisech a jak to je. Trafika je jich plná.
0 0
reagovat
Nechytej se každýho slova Rave :) Dělám si legraci
488676
Nechytej se každýho slova Rave :) Dělám si legraci
0 0
reagovat

Deiwi

ten web je jen info o časopisu. časopis je pěkný,. moderní a recenzují levné i drahé věci.
488674
ten web je jen info o časopisu. časopis je pěkný,. moderní a recenzují levné i drahé věci.
Deiwi
0 0
reagovat
Ten webík je ovšem lahůdkovej :) Jestli je časopis stejně kvalitní, tak to potěš...
488673
Ten webík je ovšem lahůdkovej :) Jestli je časopis stejně kvalitní, tak to potěš...
0 0
reagovat
HD World

Je tam i ukázka v pdf.

Stojí 79 kč a vychází jednou za čtvrt roku. Příští číslo výjde na začátku března.
488663
[link="http://www.hdworld.cz"]HD World[/link] Je tam i ukázka v pdf. Stojí 79 kč a vychází jednou za čtvrt roku. Příští číslo výjde na začátku března.
0 0
reagovat

Ravenhorn

Kolik stal? Mas nejaky odkaz na ten casak?
488656
Kolik stal? Mas nejaky odkaz na ten casak?
Ravenhorn
0 0
reagovat

deiwi

Měl. Jelikož jsem k nim šel jen pro to první číslo. Tamto mi dali zadarmo.
488627
Měl. Jelikož jsem k nim šel jen pro to první číslo. Tamto mi dali zadarmo.
deiwi
0 0
reagovat
Zajímalo by mě, zda bys ho měl doma i bez toho nultého čísla grátis ?)
488626
Zajímalo by mě, zda bys ho měl doma i bez toho nultého čísla grátis *?)*
0 0
reagovat
Tak mám doma jak první číslo HD WORDLU, tak jsem dostal k tomu zadarmo i nulté číslo. Je to pěkný časopis. Doporučuji. ;)
488625
Tak mám doma jak první číslo HD WORDLU, tak jsem dostal k tomu zadarmo i nulté číslo. Je to pěkný časopis. Doporučuji. *;)*
0 0
reagovat
Ehm, tím linkem jsem nemyslel diskuzi, ale samotnou zprávu o výrobě Cellu a RSX do rukou Toshiby:)
488624
Ehm, tím linkem jsem nemyslel diskuzi, ale samotnou zprávu o výrobě Cellu a RSX do rukou Toshiby*:)*
0 0
reagovat
No prirozene vsechny chystane... nedali zadnou lhutu odtud potud, proste rekli, ze na to kaslou. ;)
488608
No prirozene vsechny chystane... nedali zadnou lhutu odtud potud, proste rekli, ze na to kaslou. ;)
0 0
reagovat

imf

Hm.

A co ty co mají už udělané. tj připravené do prodejen. Ty asi vydají ne.
488607
Hm. A co ty co mají už udělané. tj připravené do prodejen. Ty asi vydají ne.
imf
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se