
To je ešte v pohode, ale ten Jar-Jar, ktorý na konci Návratu Jediho stojí na veži paláca na Naboo a máva vlajkou a kričí: "Svobodičkáááá!", tak to si mohol Lucas odpustiť... 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


Samozrejme, že Kanibalovia sú iba film. Jediné, čo tam je reálne, je to zabíjanie zvierat, veď preto ten film toľko ľudí nenávidí (a viaceré ďalšie talianske mondo horrory, kde sa pre väčšiu autenticitu priamo v zábere mordujú zvieratá). Inak pre mňa dosť suchý film, ale základný nápad s akože reálnymi nájdenými zábermi je celkom zaujímavý, veď preto ho tvorcovia Blair Witch okopčili.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|