|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 132161 - 132180
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 6608
- 6609
- 6610
- .
- 7191
- 7192
Rave: Jako ja berem ze kazdy ma rad nieco ine, ale toto je uz trochu moc. Preboha sak ja tiez milujem fantasy, ale DD je fakt s*acka.
|
reagovat
|
Sobis87
Pán prstenů pak propast, pak je Narnie pak menší propast a pak je DD. A za ním ostatní fantasy filmy co leda na dvd vyšli (takové bečkové).
|
reagovat
|
New Trailer for Spider-Man 3
Nový trailer na Spider-Mana 3 bude 17.11.2006 s vydáním Casino Royal. Je to oficiální zpráva přímo z oficiálních stránek Spider-Mana!
|
reagovat
|
omg tak ho nechte.. beru eMZacky nazor jako kazdy jiny, nejste bohove co urcuji, co se lidem ma libit ;)
|
reagovat
|
Ravenhorn: já mám fantasy rád...ale neznamená, že když v daným žánru není konkurence, tak budu vděčnej za každej odvar, jakým dračí doupě je...a srovnávat tenhle film s pánem prstenů taky není zrovna trefný...
|
reagovat
|
...a efekty na tu dobu to jsem koukal.No jo to koukal asi kazdej kdo to videl :)
|
reagovat
|
je fakt ze DD bylo ve sve dobe jedine poradne fantasy jak ma byt (draci, zezla, princezny, carodejove) coz vsak neomlouva naprosto stupidni scen...film...
|
reagovat
|
Geez. Musíme někdy do hospody, chlapče, alkohol ti promne zašedlý zrak ;)
|
reagovat
|
sobis87
Je vidět, že nejsi na fantasy. Můj názor. Komu se nelíbí Pán prstenů, Narnie a Dračí doupě není fantasy fanoušek. Pak ho chápu. DD na svou dobu to byl nejlepší fantasy. Jsem se u toho i bavil a efekty na tu dobu to jsem koukal. Dnes tomu vevodí Pán prstenů. Dvojka DD už byla jen odvar. A provokater nejsem. Proč taky. Jen hájím fantasy a scifi. Na to si nenechám šahnout.
|
reagovat
|
dračí doupě je megasra*ka..takže tebe, Ravenhorne, Eragon nezklame, protože hůř jak Doupě to dopadnout nemůže...

|
reagovat
|
Psema
Doufám, že Eragon bude lepší jak Dračí doupě. A to protože znamená 10/10. protože Dračí doupě je pro mě 9*
|
reagovat
|
já už si u eragona představuju podtitul dračí doupě 3. ale chci to změnit. ale zatim neni důvod

|
reagovat
|
Jo
Jo chci vidět trailer na Eragon a na 300 a to hned. Tak ho sem dejte :-)
|
reagovat
|
eragon
jo uz me to taky stve. uz chcu vedet jestli se tomu smat, nebo se na to tesit.. 

|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 24První dojmy: komiksovka Supergirl 22Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 18Supergirl: Recenze 16Sláva: V.I.M. 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 8Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné? 6Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel 6Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things
