Mě co teď napadá, tak Last waltz, co hraje v poslední scéně v Oldboyovi a vydrží přes titulky. Viděl jsem to napoprvé v kině a padla mi čelist. Takový pocit jsem u písničky dlouho neměl...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|