jojo, vsimnul jsem si toho a jsem na to uprimne docela zvedavej, snad to bude lepsi nez ta pitoma dvojka - verim v to :) jednicku mam celkem rad
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jenže z toho nakonec vznikne infantilní pytlovina ve stylu Jak se krotí krokodýly.
|
reagovat
|
ale točí to Jandourek, co vím, tak dělal jen na tom pro mě docela hodně pochybném seriálu Strážce duší... i když, třeba překvapí 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

) hrat v tom bude seidlová nebo navrátil a dokonce mel i odulý víťa jandák 

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|