To je fakt, buď je to vtip nebo pokuď to myslí vážně, tak bych jí něčím bacil. (žena nežena). Skvělé věci odpad a nic moc filmy 5* a mezi tím nic. Fakt to bude vtip.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Není od věci se také kounout na její hodnocení - myslím že to je uživetel s nejvíce odpady
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale chapu, ze na tom chatu to zije, kdyz clovek neco chce, musi tam...
|
reagovat
|

|
reagovat
|
tak pls dejte ale vedte i sem do diskuse pro ty, kdo tam moc nechodej... thx|
reagovat
|
|
reagovat
|