. No,ale mohl bych si to pustit znovu,třeba podruhé trochu přijdu na to,co na tom všichni mají. A nevíte,jestli se opravdu bude natáčet remake Oka? to by mohlo dopadnout i docela dobře, i když je originál fantastický. (při "Proč sedíš na mé židli?" ) jsem dostal krátkodobou srdeční zástavu


