Loki
A nejhorší je na tom fakt, že jestli byde mít film dobrý tržby, budou adaptovat i další díly. No, hrůza! Kdyby aspoň natočili další díl Řady nešťastných příhod. Nějaká temná "pohádka" pro děti by neuškodila.
|
reagovat
|





