Uz jsme uvazovali o tom, ze budou diskuze i tam... ale zatim se muzete ventilovat tady. ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
...projížděl jsem si sbírečku a přemýšlel,který hororový trailer je nejlpeší, co myslíte vy?|
reagovat
|
hehehe
.sorry,to asi dělá to,že z Taverny jsem zvyklej na elký rudý pole kolem ikonky|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|