to je fakt...treba me to docela zajimalo...a konecne to nebyl prispevek ala "dneska jsem byl v kine na zkrocene hore a bylo to uzasny"...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, ale to udělal i Newell, tím že sebral úvod Dursleyovic.
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
),myslím,že v Closer,ale nakonec to vystříhli
Původně se měla svlíknout i Leonovi (ale hádám že tam by to full frontal nebyl,Besson do dětskýho porna nědělá:-))|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|