Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 133521 - 133540 Napsat příspěvek

WORLD TRADE CENTER (TV SPOTS)

"A TRUE STORY OF COURAGE AND SURVIVAL" - WORLD TRADE CENTER - RATED PG-13 - STARTS WEDNESDAY AUGUST 9TH.

Tak tohle bude doják mega rozměrů! Na tohle se sakra těším!!

">link
Tv Spot #1; ">link
Tv Spot #2 :+ :+
446197
"A TRUE STORY OF COURAGE AND SURVIVAL" - WORLD TRADE CENTER - RATED PG-13 - STARTS WEDNESDAY AUGUST 9TH.

Tak tohle bude doják mega rozměrů! Na tohle se sakra těším!!

Tv Spot #1; Tv Spot #2 *:+* *:+*
WORLD TRADE CENTER (TV SPOTS)
0 0
reagovat
Jsem zpatky, nenasytove... tak dneska mozna nejaky veci sepisu... :)
446196
Jsem zpatky, nenasytove... tak dneska mozna nejaky veci sepisu... :)
0 0
reagovat
toz samozrejme ano... ale nechat nas filmpubu... to je trochu moc :D uz aby byli aj erkya movies ;):+
446195
toz samozrejme ano... ale nechat nas filmpubu... to je trochu moc :D uz aby byli aj erkya movies *;)**:+*
0 0
reagovat

cival

NE :(
446194
NE *:(*
cival
0 0
reagovat
Jednou za rok snad mame pravo na dovolenou, ne? :-)
446193
Jednou za rok snad mame pravo na dovolenou, ne? :-)
0 0
reagovat
Klídek až přijedeme odpočatí do našich vyhřátých domovů, opět se do pracovního procesu zapojíme ;)
446192
Klídek až přijedeme odpočatí do našich vyhřátých domovů, opět se do pracovního procesu zapojíme ;)
0 0
reagovat
jj klikam tu jak blazon a ono tu neni nic nove :-P Hej ludia pastuje te sem nieco. Kde je ten MB s nejakou novinkou o Transformersoch ked je ho treba? :-P
446191
jj klikam tu jak blazon a ono tu neni nic nove :-P Hej ludia pastuje te sem nieco. Kde je ten MB s nejakou novinkou o Transformersoch ked je ho treba? :-P
0 0
reagovat
taky vas tak stve jak se MZ zastavila? (zastavilo? asi zastavilA jako "ta" zóna 8) )
446190
taky vas tak stve jak se MZ zastavila? (zastavilo? asi zastavilA jako "ta" zóna *8)* )
0 0
reagovat
Ad Fountain: Jako dufam len ze sa z toho nevyklube nejaka kravina.... :-/
446189
Ad Fountain: Jako dufam len ze sa z toho nevyklube nejaka kravina.... :-/
0 0
reagovat
noc s britvou, to kazdymu davam za vzor jako film se spatnou pointou... ale jinak ty krvavy sceny byly good :D
446188
noc s britvou, to kazdymu davam za vzor jako film se spatnou pointou... ale jinak ty krvavy sceny byly good *:D*
0 0
reagovat
The Fountain, vypada to zajimave, kdyz uz nic jinyho :)) a to se ceni
446187
The Fountain, vypada to zajimave, kdyz uz nic jinyho :)) a to se ceni
0 0
reagovat
já jsem napjatý, O čem vlastně bude:)
446186
já jsem napjatý, O čem vlastně bude*:)*
0 0
reagovat

The Fountain

Na oficiálních stránkách k The Fountain přidali už další v pořadí už třetí screensaver a musím říct že jsou čím dál lepší. Kdo nevěří link target=_blank>uvěří ;). Už jsem napjatý k prasknutí jaký ten film nakonec bude.
446185
Na oficiálních stránkách k The Fountain přidali už další v pořadí už třetí screensaver a musím říct že jsou čím dál lepší. Kdo nevěří uvěří ;). Už jsem napjatý k prasknutí jaký ten film nakonec bude.
The Fountain
0 0
reagovat
Mě se ten film líbil hodně. V kině navíc běhala cenzurovaná verze...
446184
Mě se ten film líbil hodně. V kině navíc běhala cenzurovaná verze...
0 0
reagovat
no, myslim, ze ti co nevideli, muzou bejt jen radi, ze tomu unikli;) zajimavy jsou jen uvodni titulky, ktery sou fakt pekne udelany, ale pak uz to jde vsechno do kopru... no, musim trochu taky jeste vyzvednout tu hudbu, ktera se mi fakt libila (Muse)...
446183
no, myslim, ze ti co nevideli, muzou bejt jen radi, ze tomu unikli*;)* zajimavy jsou jen uvodni titulky, ktery sou fakt pekne udelany, ale pak uz to jde vsechno do kopru... no, musim trochu taky jeste vyzvednout tu hudbu, ktera se mi fakt libila (Muse)...
0 0
reagovat

noc s nabr. britvou

nevidel, ale uz je mi to fuk, asi pred pul rokem uz mi to prozradil kamos ?)
446182
nevidel, ale uz je mi to fuk, asi pred pul rokem uz mi to prozradil kamos *?)*
noc s nabr. britvou
0 0
reagovat
To teda neviděl...
446181
To teda neviděl...
0 0
reagovat
neviděl:(
446180
neviděl*:(*
0 0
reagovat

MYSTIC a MichaelBay

Jste pěkně bezohlední, tady takhle vyspoilovat konec filmu, který nemusel každý vidět...
446179
Jste pěkně bezohlední, tady takhle vyspoilovat konec filmu, který nemusel každý vidět...
MYSTIC a MichaelBay
0 0
reagovat
Najde se tu prosím někdo, kdo viděl animák Strange Invaders a byl by mi schopen sdělit jméno té skladby, co hrála v úvodu? (klidně i bez titulků;))
446178
Najde se tu prosím někdo, kdo viděl animák Strange Invaders a byl by mi schopen sdělit jméno té skladby, co hrála v úvodu? (klidně i bez titulků*;)*)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se