
MB
Skoda ze ten konec tak zmrvili

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
Na konci filmu bylo to vystoupení a bylo pojaté velice moderně (žádné labutí jezero se nekoná
) a byla tam použitá moderní hudba...|
reagovat
|
|
reagovat
|

:) k zahozeni ani neni cesky Johnny Depp v Piratech :) ... "Smith! Pro vas Smithy"
A to je asi tak všechno...|
reagovat
|

|
reagovat
|