Transformers [ANNOUNCEMENT TEASER]
Nevím jestli je to ten teaser, ale už mi najíždí ve flashi na transformersmovie.com!! Ještě tak 20 vteřin a jdu koukat!!!
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Az: DVDmag stál taky 299,-, ale to je jedno na všech časácích máš film zdarma, hra zdarma apod. takže nic není zdarma anebo máme v čechách extrémě drahej papír
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), imf nechce vytvářet další sekce a mít jich tucty, a pak zbytečně nějakou nemít čas. Snipsley ja myslím, že se spíš říká "Nothing is impossible"
. Azazel já nevím, ale ne všichni si tu MB nevážily, nebyl bych tak obecný
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|