jo... do vzkazniku. diky.
|
reagovat
|
Jinak toho Sandmana jsem postřehl až na druhé či třetí zhlédnutí, takže už taky docela vyhlížím apple kvalitu...


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Fakt paráda, vypadá to, že to bude díl od dílu lepší...a jak na to koukám tak o hodně|
reagovat
|