Proč pořád opakujete, že Lindsay Lohan droguje? Děláte z ní čistokrevnou narkomanku. Kdy jste s ní byli naposled, kdy jste s ní mluvili hm? Předpokládám, že nikdy. Miluju když někdo čte The Sun a pak to ještě troubí do světa.. A abyste si nemysleli, že jsem vás přišel jen jebat, tak zareaguju na hughhhův příspěvek a řeknu mu, že Mean Girls je dobrá volba - mě se to líbilo.. a na konec vám dám smajlík.. to prej vyruší všechny předchozí negativní postoje a emoce příspěvku.. :-)
|
reagovat
|



nene