
Hmm sem nevěděl, že ve Státech je tak cool běhat s baseballkou v jedný a Jackem v druhý ruce a mlátit se sní s kamarádama....no holt tam asi žije Jack

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Stolen Identity 3, takový filmy by fakt měli točit
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|