..teďka čekám kdy už konečně v půjčovně vrátí nějakej borec Serenity, abych si ho půjčil...kde sou ty časy scifi.Jinak co říkáte na Star Trek s J.J.Abramsem? četl sem, že se k němu přidaly další lidi z Lost, myslím, že by to mohl být hodně solidní snímek. Taky se mi zdá, že nějak mizí ty supr Sci-fi filmy, ala Vetřelec, Star trek, 5.element
..teďka čekám kdy už konečně v půjčovně vrátí nějakej borec Serenity, abych si ho půjčil...kde sou ty časy scifi.
..teďka čekám kdy už konečně v půjčovně vrátí nějakej borec Serenity, abych si ho půjčil...kde sou ty časy scifi.|
reagovat
|
(Jo a ještě 85% tý třídy jsou holky
)
