Comics V for Vendeta jsem ještě nečetl, ale na knihu se těším, protože scénář Wachowských podle comicsu geniálního Alana Moorea (Z pekla) a s Weavingem, to nemůže vyjít špatně. A u "Wachowských" mě vždy víc zajímaly postavy a myšlenky, než spousta výbuchů a akce, která byla tak nějak navíc... a pokud se film nelíbí jenom lidem, kteří píší "nelýbil", je to dobrá vizitka. :-)... A ohledně otázky comicsů: nemyslím si, že z nich může člověk vyrůst, navíc některé comicsy jsou určeny převážně dospělým (Sin City), ale je pravda, že stojí poněkud mnoho, i když je to pochopitelné...
|
reagovat
|

