Jako kdyz mas za sebou maturu a v ruce prijeti na vejsku, tak si muzes vyjimecne v zivote i trochu poskocit... a my meli hospodu primo v arealu skoly a vecirek ten samej den, co jsem odmaturoval (posledni termin), takze ten den bylo vskutku veselo. :) Asi kazdej rad vzpomina... navic je to pro mnohy konec takovy ty skolni megadruzby... na vejsku bud jdete s kamaradama, nebo si tam nejaky udelate, ale uz to neni ta klasicka tridni hierarchie. ;)
|
reagovat
|
Ja mam ty okamzity vzpominky malinko pokazeny trochu tim, ze byla u me dost dusna atmosfera (protoze jsem jako "jednickar" nezabodoval u predsedy komise :-)... ale po par hodinach uz to byl pohodeovej start neskutecny trimesicni kalby... nebal bych se rict, ze nejlepsi tydny zivota (i kdyz, to je po kazdy maturite / bakalarce / statnici apod.). Takze taky zavidim... 

... teď ještě musím doháněk - kvůli tomu novýmu traileru na Supermana nějak nestíhám